Tennessee Fire: legenda z cynamonowym akcentem

Butelka Jack Daniel's obok niej dwa kieliszki, w tle widać delikatne światła

Każdy miłośnik Jack’a Daniel’sa wie, że możliwości łączenia whiskey z innymi smakami jest naprawdę wiele, chociaż zwykle poprzestajemy na tym, co już znamy. Błąd! Na szczęście Jack Daniel’s ma w zanadrzu coś specjalnego, co poszerzy horyzonty smakowe miłośników tego trunku! Zbliża się nowy, rozgrzewający brat klasycznego Jack’a.

Z początkiem roku do rodziny produktów Jack Daniel’s dołącza ognisty Jack Daniel’s Tennessee Fire. Dystrybutor chce tym ruchem zainteresować fanów marki Jack Daniel’s oraz poszerzyć owe grono o nowych konsumentów, którzy lubią nowinki i smakowe alkohole. Jack Fire to produkt skierowany do osób lubiących miejskie życie tętniących muzyką klubów.

Pierwszą smakową propozycją z Lynchburga był Jack Daniel’s Tennessee Honey, który od czasu wprowadzenia na rynek w połowie 2012 r. cieszy się popularnością. Miłośnicy Jack’a mogli już poznać jego brata, Fire’a, podczas zagranicznych wojaży. Do tej pory Jack Fire został gorąco przyjęty w Anglii, Francji, Niemczech i u sąsiadów z Czech. Na polskim rynku Tennessee Fire dostępny jest od stycznia 2017.

Ognisty temperament nowego Jack’a objawia się w intensywnym, cynamonowym aromacie z mocno wyczuwalną nutą klasycznego Old No. 7. W mariażu smaku legendarnego Jack’a z cynamonowym likierem ewidentnie iskrzy! To połączenie potrafi zaskoczyć harmonijnym przejściem ze słodkiego, łagodnego początku do ostrego, ognistego finiszu.

Jack Daniel’s® Tennessee Fire łączy w sobie subtelny, wyjątkowy smak legendarnego  Jack’a Daniel’sa z charakterystyczną nutą intensywnego likieru cynamonowego, dając w efekcie wyśmienitą kompozycję – komentuje Jeff Arnett, Master Distiller.

Jack to unikalny produkt. To nie szkocka ani bourbon. To Jack! Oryginał rządzi się własnymi prawami – jak go pić? Oczywiście, każdy pije Jack’a jak lubi, jednak ognisty Fire najlepiej rozpala w zmrożonych shotach. Brzmi kusząco? W takim razie zapoznanie się z nowym, rozgrzewającym cynamonowym aromatem, członkiem rodziny Jack’a Daniel’sa będzie koniecznością!

Komentarze

Zapisz się do Newslettera