Blisko, intymnie, świadomie. Bovska prezentuje nowy singiel „Będę przy Tobie”. Do utworu powstał wyjątkowy teledysk

Bovska prezentuje nam kolejną odsłonę swojego czwartego albumu, którego premiera zapowiedziana jest na wiosnę przyszłego roku.

Jeszcze nie ochłonęliśmy emocji po poprzednim singlu, a tu taka niespodzianka! Kto przegapił wydany w październiku singiel Leżałam, niech nadrobi czym prędzej zaległości: Intymnie, bez udziwnień i słodzenia. Bovska w najnowszym singlu „Leżałam” podejmuje temat bliskości. Wczoraj wieczorem (28 listopada) Bovska odsłoniła kolejną kartę nadchodzącego, już czwartego albumu, a jest nim singiel Będę przy Tobie.

W teledysku, który możecie obejrzeć powyżej, obok Bovskiej zobaczyć możemy Krystiana Łysonia – utalentowanego tancerza, aktora, choreograf. Reżyserem obrazu oraz operatorem jest Marcin Kopiec (Mortvideo).

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Koncept teledysku jest prosty. Zamykam oczy i idę. On ma oczy otwarte i jest ze mną, więc idąc, powierzam mu siebie. Całkowicie. Chociaż to ja wyznaczam swój kierunek, dzięki temu, że on czuwa, wiem, że jestem bezpieczna. To, co najprostsze bywa najtrudniejsze do przekazania. Będę przy Tobie. Blisko, intymnie, świadomie. Ciało człowieka nie kłamie. Ono zawsze powie Ci prawdę. Dlatego nie potrzeba mieć otwartych oczu, by widzieć – komentuje Bovska.

Będę przy Tobie to wspólna kompozycja Bovskiej, będącej autorką tekstu oraz Jana Smoczyńskiego, który jest producentem trzech dotychczas wydanych albumów artystki. W piosence pojawia się także trębacz Tomasz Dąbrowski – uznany za jednego z najwybitniejszych muzyków jazzowych w Europie.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News