Luksusowe podróże – jak znaleźć ekskluzywne doświadczenia w przystępnych cenach

luksusowe podróże w przystępnych cenach ludzie na plaży

Niezależnie od tego, gdzie chcesz się udać i czy ma być to luksusowa podróż w jedno miejsce, czy też podróż wieloodcinkowa, na platformie eSky.pl możesz znaleźć korzystne oferty.

Tanie loty to tylko jedna z wielu dostępnych opcji w ramach usługi MultiLine, czyli łączenia ofert różnych linii lotniczych, City Break, czyli najlepszych ofert na kilkudniowy wyjazd, czy zakładki Wakacje. Wybierając się do nadmorskiego kurortu, można sprawdzić ofertę wynajmu jachtu i wybrać najlepszą dla siebie.

Dla miłośników ekskluzywnych podróży dostępne są też łączone oferty lotów i noclegów. Można zatem zamówić bilety lotnicze w korzystnej cenie, a także pobyt w wybranym hotelu z wieloma udogodnieniami, zapewniającymi wypoczynek i relaks na najwyższym poziomie. Warto wiedzieć, że w najlepszych hotelach najlepiej szukać noclegów przed sezonem lub po sezonie, kiedy ceny są niższe. Warto szukać też dostępnych promocji, które także pojawiają się często.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Są takie miejsca, gdzie nawet czterogwiazdkowe hotele nie są bardzo drogie i należą do nich choćby Tajlandia czy Hiszpania. Dodatkowo w ramach aplikacji eSky czy platformy eSky.pl można wypożyczyć samochód, którym można przemieszczać się po danym kraju i regionie. Jeśli masz zamiar pokonywać większe odległości, to warto rozważyć tę opcję.

Wyjątkowe atrakcje bez przepłacania — skorzystaj ze strony partnerskiej GetYourGide

para na pięknej plaży tylko oni we dwoje

Istotne znaczenie ma nie tylko komfortowy pokój hotelowy z wieloma udogodnieniami czy np. strefą SPA wliczoną w cenę noclegu, ale i możliwość skorzystania z atrakcji dostępnych na miejscu. W przypadku muzeów wejścia danego dnia często są limitowane, stąd trzeba rezerwować je z wyprzedzeniem. Posiadając aplikację taką jak GetYourGide, czy korzystając z zakładki atrakcje na stronie eSky.pl i rezerwując wejście na określony dzień i godzinę, nie trzeba stać w kolejkach i można od razu ruszyć do bramek wejściowych np. w galerii sztuki.

Na miejscu rezerwacje można wymienić na bilety, a w wielu muzeach, ośrodkach kultury i rozrywki dostępne są ebilety, które można od razu wykupić w aplikacji. W ten sposób do Twojej dyspozycji jest choćby ekskluzywny rejs statkiem czy też wyjątkowa przejażdżka zabytkową dorożką.

Luksusowa podróż to bezpieczna podróż — wybierz atrakcyjną ofertę ubezpieczeń podróżnych

Luksus łączymy nie tylko z wyjątkową wygodą czy niezapomnianymi wrażeniami, ale również poczuciem bezpieczeństwa. Aby w czasie podróży o nic się nie martwić, warto wybrać dodatkowo ubezpieczenie podróżne. Obejmuje ono pomoc w przypadku nagłej choroby czy też wypadku. Jeżeli w czasie swojej podróży chcecie korzystać ze sportów ekstremalnych, to koniecznie musicie wybrać takie ubezpieczenie, które je obejmuje. Planując podróż z wyprzedzeniem, nie zawsze możemy z niej skorzystać. Są sytuacje losowe, które mogą uniemożliwić wyjazd, a wtedy warto posiadać ubezpieczenie rezygnacji z podróży. Dzięki niemu można uzyskać nawet do 90% zwrotu.

Luksusowe podróżowanie w przystępnych cenach jest naprawdę możliwe. Wystarczy skorzystać z oferty eSky.pl, aby się o tym przekonać.

Zobacz też: Trendy high-fashion. Co znajdziesz w kolekcjach marek premium?

Trendy high-fashion. Co znajdziesz w kolekcjach marek premium?

Materiał partnerski

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News