„Diuna: Część druga” – daty premiery VOD i DVD

„Diuna: Część druga” – daty premiery VOD i DVD
KAdr z filmu „Diuna Część druga”

„Diuna: Część druga” to jedna z najgorętszych premier filmowych pierwszej połowy 2024 roku. Po ponad miesiącu od premiery widowiskowa ekranizacja prozy Franka Herberta trafi na streaming i będzie dostępna do kupienia na DVD, 4K UHD i Blu-ray.

„Diuna: Część druga” – premiera VOD

Diuna: Część druga” zadebiutuje na VOD 16 kwietnia. Film będzie można zobaczyć m. in. na Amazon Prime VideoAppleTVYouTubeGoogle PlayFandango at Home. W USA za wypożyczenie na 48 godzin trzeba będzie zapłacić 24,99 dolarów, a wersja cyfrowa na własność kosztować będzie 29,99 dolarów.

W późniejszym terminie, prawdopodobnie w maju, film pojawi się na platformie Max i będzie miał swoją premierę telewizyjną na kanale HBO.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


„Diuna: Część druga” – premiera DVD

Oprócz streamingu „Diuna: Część druga” będzie także dostępna do kupienia na płytach 4K UHD, Blu-ray i DVD. Pre-order już ruszył! Premiera 14 maja.

„Diuna Część druga” – daty premiery VOD i DVD

O czym opowiada film?

Ukazuje on imponującą podróż Paula Atrydy, który zawiera sojusz z Chani i Fremenami. Jednocześnie wkracza na wojenną ścieżkę, pałając żądzą zemsty na spiskowcach, którzy doprowadzili do upadku jego rodziny. Stając przed wyborem między miłością życia a losem znanego wszechświata, Paul pragnie zapobiec tragicznej przyszłości, którą tylko on potrafi przewidzieć.

W rolach głównych: Timothée Chalamet, Zendaya, Rebecca Ferguson, Josh Brolin, Stellan Skarsgård, Dave Bautista, Javier Bardem, Florence Pugh, Austin Butler, Christopher Walken, Léa Seydoux oraz Anya Taylor-Joy.

Tekst: Matylda Motyl

Zobacz też: „Pogromcy Duchów. Imperium Lodu” – najstraszniejsza część serii [recenzja]

„Pogromcy Duchów. Imperium Lodu” – najstraszniejsza część serii [recenzja]

5/5 - (2 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News