Reklama

Tworząc treści dla wymagających odbiorców wiemy jak do nich dotrzeć również z informacją o produktach. Realizujemy kampanie zintegrowane łączące takie elementy jak: reklama display na stronie HIRO, artykuły PR, kampanie social media. HIRO to także grupa zaprzyjaźnionych influencerów. Pomagamy wybrać najlepszych ludzi, realizujących swoje pasje i cieszących się prawdziwym zainteresowaniem w sieci.

Współpracujemy z większością najlepszych światowych i polskich marek. Poniższa lista zawiera tylko część naszych klientów. Dołącz do najlepszych, zapraszamy do współpracy!

Kontakt: reklama@hiro.pl
ASAP telefon: 696 873 648

Linkujemy-się-z-najlepszymi

Co możemy dla Ciebie zrobić?

  • HIRO.pl – display
  • HIRO.pl – artykuły partnerskie, SEO
  • Influencerzy
  • Kampanie zintegrowane

HIRO.pl – reklama display

Portal HIRO.pl realizuje kampanie reklamowe display najlepszych marek, np: Netflix, Levi’s, Coca-Cola, adidas, VISA, Samsung, Netflix i wiele innych. Umożliwiamy zastosowanie wszelkich nowoczesnych, prestiżowych formatów reklamowych. Wyróżnia nas szacunek do odbiorcy i przejrzysta treść oraz całkowity brak inwazyjnych formatów reklamowych. Nikt nie lubi wyskakujących pop-upów czy reklam utrudniających odbiór treści. W HIRO.pl stawiamy na najwyższy standard User Experience! Dzięki temu twoja reklama dotrze do odbiorców i będzie dobrze odebrana.

reklama kampania display HIRO HIRO.pl

kampania display Visa HIRO hiro.pl

HIRO.pl – artykuły partnerskie

Wiemy co interesuje świadomego konsumenta – miejskiego wyjadacza. Publikujemy artykuły partnerskie z linkiem dofollow, testy produktów, nowości technologiczne, modowe, etc. Interesujemy się wszystkim co ma wpływ na styl życia. Nasze artykuły mają funkcje PR i zwiększają świadomość marki oraz wzmacniają pozycję SEO naszych partnerów. Promujemy uznane marki i ciekawe usługi, start-up’y. Od samochodów przez elektronikę, smartfony, modę po usługi. Artykuły mogą być promowane na stronie głównej i w social mediach: Instagram, Facebook, Twitter, TikTok. Współpracujemy z klientami przy tworzeniu kampanii sponsorowanych na Fb i IG.

Przykładowe artykuły premium. Widok na stronie głównej oraz linki do artykułów

OPPO – test smartfona

Oppo 5G
Widok na stronie głównej hiro.pl

Smartfon OPPO Reno4 Pro 5G ma sztos kamerę ? ?

Sonos – test systemu audio

system sonos
Widok na stronie głównej hiro.pl

Sonos. Nowy system myślenia o dźwięku

Lexus – premierowy test modelu NX

lexus nx premiera 2022
Widok na stronie głównej hiro.pl

Lexus NX – technologia i elektryczna moc ?⚡

Docieramy średnio do 350 tys. odbiorców miesięcznie. (strona i social media)

Influencerzy HIRO

Wybieramy najciekawszych ludzi polskiego Instagrama. Kierujemy się tym, czy warto się na kimś wzorować. Cyfry są dla nas ważne, ale jaramy się głównie ludźmi. Dzisiaj nasza grupa influencerów ma łącznie ponad 3,5 mln obserwujących. Są z nami gwiazdy okładek HIRO i ludzie skupiający na sobie uwagę młodych: Julia Wieniawa, Ola Nowak, Nadia Długosz, Osi Ugonoh, Radek Pestka, Adam Boguta, Ola Żuraw, Nina Kozieradzka, Mateusz Holak i wielu innych w tym także muzycy, DJ’e, aktorzy, fotografowie, skejci, instagramerzy oraz zajawkowicze reprezentujący różne twórcze środowiska. Ostatnio realizowaliśmy projekty dla: Asusa, LG, Wranglera, MINI.

Kampanie zintegrowane

Projekty zintegrowane łączą działania naszych Influencerów, działania na stronie HIRO.pl, oraz w social mediach Facebook, Instagram, Youtube, Tik Tok. Oferujemy też produkcję sesji zdjęciowych i materiałów video. Organizujemy projekty związane z obecnością marki na festiwalach oraz w trendotwórczych miejscach takich jak półwysep Hel.

OFERTA HIRO – formaty i przykłady

Znajdziesz tu najczęściej spotykane formaty reklamowe, ale nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Strona główna

1. Slider 1070 x 580 px | .jpg .jpeg .png waga: 150kB

Slider na stronie głównej

2. Video slider 1070×580 px | format mp4 (do 300kB) lub embed Youtube lub Vimeo

Slider video na stronie głównej

3. Tapeta środek 1070px (brzeg dowolny) .jpg .jpeg .png waga: 150kB | Możliwe na stronie głównej oraz na stronach kategorii

Tapeta

4. Screening baner 1070×300 + tapeta środek 1070px (brzeg dowolny) .swf .jpg. .png .jpeg (waga baner:80kB, waga tapeta do 150 kB) | Możliwe na stronie głównej oraz na stronach kategorii

screening

5. Box w pierwszym rzędzie 355×220 px | .jpg .jpeg .png waga: 150kB

Box w pierwszym rzędzie

6. Box contentowy 325×440 px | .jpg .jpeg .png waga: 150kB

box contentowy

7. Baner rozdzielający 1070×200 px | .swf .jpg. .png .jpeg waga:150 kB

Baner rozdzielający na stronie głównej

8. Box w sliderze kategorii 740x485px | .swf .jpg. .png .jpeg waga:150 kB

Box w sliderze kategorii

9. Box sidebar 300x250px | .swf .jpg. .png .jpeg waga:150 kB

Box sidebar - kategoria

10. Baner rozdzielający 1070×200 px | .swf .jpg. .png .jpeg waga:150 kB

Baner rozdzielający - kategoria

Strona artykułu

11. Box sidebar 300x250px | .swf .jpg. .png .jpeg waga:150 kB

Box sidebar - artykuł

12. Baner rozdzielający 1070×200 px | .swf .jpg. .png .jpeg waga:150 kB

Baner rozdzielający - artykuł

15. Sesja zdjęciowa. Potrafimy dostosować środki produkcyjne do Twoich możliwości. Wiemy gdzie, z kim i kogo fotografować. Studio, super modelka, produkcja…

HIRO x Fender

Hel, wakacje, klimat…

Cydr Lubelski - Dydrowy Domek - Hel

16. Publikacje w mediach społecznościowych. Każdy chciałby miliony lajków, ale zacznijmy od tego jaki masz cel i do kogo chcesz dotrzeć. Powiemy Ci jak, za ile i z czyją pomocą to osiągnąć.

17. Pozyskiwanie Leadów + ustawienie akcji. Napisz, napisz. Tu jest wiele pomysłów na wykorzystanie Twoich i naszych możliwości!

18. Konkursy. Wiemy jak zaprojektować konkurs, żeby cieszył się powodzeniem.

Nawet drogie nagrody nie robią roboty. Ważny jest pomysł: komunikacja, visual, mechanizm Call To Action, regulamin i kilka innych rzeczy.

Konkurs HIRO x SodaStream

19. Recenzje / Testy produktów. Testujemy rzeczy, na których się znamy. Nie zanudzamy szczegółami technicznymi, bo w dzisiejszym świecie liczy się przede wszystkim wartość użytkowa produktów. Koncentrujemy się na User Experience, prawdziwych, użytecznych cechach produktów.

Krzysztof Grabań - test Mercedesa

20. Reklama w Playliście. Możemy umieścić Twój film reklamowy w naszej cyklicznej playliście odtwarzanej automatycznie z Youtuba. Proste. Skuteczne. Tylko fajne filmy!

Reklama w Playliście

21. Maililng. Otwarcia 11,2% Kliknięcia 0,9%. Będziesz zadowolony;)

Kontakt:

reklama@hiro.pl

Linkujemy się z najlepszymi!

Linkujemy-się-z-najlepszymi