Co możemy dla Ciebie zrobić?

  • INFLUENCERZY
  • MARKETING 360
  • MEDIA HIRO

Kontakt: reklama@hiro.pl  ASAP telefon 696 873 648

HIRO INFLUENCERS

Wybieramy najciekawszych ludzi polskiego Instagrama. Kierujemy się tym, czy warto się na kimś wzorować. Cyfry są dla nas ważne, ale jaramy się głównie ludźmi. Dzisiaj nasza grupa influencerów ma łącznie ponad 3,5 mln obserwujących. Są z nami gwiazdy okładek HIRO i ludzie skupiający na sobie uwagę młodych: Julia Wieniawa, Ola Nowak, Nadia Długosz, Osi Ugonoh, Radek Pestka, Adam Boguta, Ola Żuraw, Nina Kozieradzka, Mateusz Holak i wielu innych w tym także muzycy, DJ’e, aktorzy, fotografowie, skejci, instagramerzy oraz zajawkowicze reprezentujący różne twórcze środowiska. Ostatnio realizowaliśmy projekty dla: Asusa, LG, Wranglera, MINI. Jeżeli chcesz do nas dołączyć lub kogoś polecić to napisz. Kontakt: halo[@]hiro.pl lub DM na Instagramie @hiro_magazine.

#hiroinfluencers

[vc_btn title=”ZOBACZ” color=”turquoise” css_animation=”bounceIn” custom_onclick=”true” link=”url:http%3A%2F%2Fhiro.pl%2Fhiro-influencers%2F||target:%20_blank|” action=”“mailto:reklama@hiro.pl“” name=”“HIRO” type=”“submit“” value=”“Send“”]

MARKETING 360

Projekty zintegrowane, łączące Influencerów, media HIRO, eventy, video, działania w social mediach: Facebook, Instagram, Youtube, Snapchat.

MEDIA HIRO

Znajdziesz tu najczęściej spotykane formaty, ale nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. HIRO.pl & Magazyn HIRO.

Strona główna

1. Slider 1070 x 580 px | .jpg .jpeg .png waga: 150kB

Slider na stronie głównej

2. Video slider 1070×580 px | format mp4 (do 300kB) lub embed Youtube lub Vimeo

Slider video na stronie głównej

3. Tapeta środek 1070px (brzeg dowolny) .jpg .jpeg .png waga: 150kB | Możliwe na stronie głównej oraz na stronach kategorii

Tapeta

4. Screening baner 1070×300 + tapeta środek 1070px (brzeg dowolny) .swf .jpg. .png .jpeg (waga baner:80kB, waga tapeta do 150 kB) | Możliwe na stronie głównej oraz na stronach kategorii

screening

5. Box w pierwszym rzędzie 355×220 px | .jpg .jpeg .png waga: 150kB

Box w pierwszym rzędzie

6. Box contentowy 325×440 px | .jpg .jpeg .png waga: 150kB

box contentowy

7. Baner rozdzielający 1070×200 px | .swf .jpg. .png .jpeg waga:150 kB

Baner rozdzielający na stronie głównej

8. Box w sliderze kategorii 740x485px | .swf .jpg. .png .jpeg waga:150 kB

Box w sliderze kategorii

9. Box sidebar 300x250px | .swf .jpg. .png .jpeg waga:150 kB

Box sidebar - kategoria

10. Baner rozdzielający 1070×200 px | .swf .jpg. .png .jpeg waga:150 kB

Baner rozdzielający - kategoria

Strona artykułu

11. Box sidebar 300x250px | .swf .jpg. .png .jpeg waga:150 kB

Box sidebar - artykuł

12. Baner rozdzielający 1070×200 px | .swf .jpg. .png .jpeg waga:150 kB

Baner rozdzielający - artykuł

13. Artykuł sponsorowany. Piszemy językiem naszych odbiorów. Wiemy jak zainteresować naszych odbiorców Twoim produktem. Copy/paste odpada.

Content Marketing - Artykukuł sponsorowany

14. Kojarzenie marki z influencerami. Najważniejsi są ludzie. Pomożemy Ci znaleźć najlepsze osoby, cieszące się prawdziwym zaufaniem, a nie ilością lajków ze wsi.

Łukasz Dziewic i Natalia Kusiak HIRO x Converse

15. Sesja zdjęciowa. Potrafimy dostosować środki produkcyjne do Twoich możliwości. Wiemy gdzie, z kim i kogo fotografować. Studio, super modelka, produkcja…

HIRO x Fender

Hel, wakacje, klimat…

Cydr Lubelski - Dydrowy Domek - Hel

16. Publikacje w mediach społecznościowych. Każdy chciałby miliony lajków, ale zacznijmy od tego jaki masz cel i do kogo chcesz dotrzeć. Powiemy Ci jak, za ile i z czyją pomocą to osiągnąć.

17. Pozyskiwanie Leadów + ustawienie akcji. Napisz, napisz. Tu jest wiele pomysłów na wykorzystanie Twoich i naszych możliwości!

18. Konkursy. Wiemy jak zaprojektować konkurs, żeby cieszył się powodzeniem.

Nawet drogie nagrody nie robią roboty. Ważny jest pomysł: komunikacja, visual, mechanizm Call To Action, regulamin i kilka innych rzeczy.

Konkurs HIRO x SodaStream

19. Recenzje / Testy produktów. Robimy testy rzeczy, na których się znamy. Nie zanudzamy ludzi szczegółami technicznymi, bo od tego są media specjalistyczne. Koncentrujemy się na User Experience, prawdziwych, użytecznych cechach produktów.

Krzysztof Grabań - test Mercedesa

20. Reklama w Playliście. Możemy umieścić Twój film reklamowy w naszej cyklicznej playliście odtwarzanej automatycznie z Youtuba. Proste. Skuteczne. Tylko fajne filmy!

Reklama w Playliście

21. Maililng. Otwarcia 11,2% Kliknięcia 0,9%. Będziesz zadowolony;)

Kontakt:

 

reklama@hiro.pl

 

Linkujemy się z najlepszymi!

Linkujemy-się-z-najlepszymi