Lulu x Uaziuk “Skany z Bravo” video z kaset VHS

Skany z Bravo Lulu & Uaziuk

Lulu x Uaziuk wydali video, które rozczuli nie tylko ich rówieśników. Lata 00., plalyer MP3, Cola i Chupa Chups. Pamiętacie to? Ten teledysk, to kompilacja ich prywatnych nagrań od malucha. Świetny pomysł, a szczególne brawa należą się operatorom, którzy zarejestrowali materiał zapewne przy użyciu standardu VHS, który dzisiaj po raz kolejny staje się trendem.

Wydali do tej pory cztery utwory w labelach Fonobo i Agora Digital. Dzisiaj prezentują pierwszy singiel pod tytułem, “Skany z Bravo”, który zapowiada płytowy debiutu projektu. Zobaczcie dlaczego te dzieciaki musiały zostać artystami.

Prywatne nagrania VHS

Najfajniejsze w tym klipie jest to, że powstał z rodzinnych nagrań. Czy te dzieciaki-słodziaki wiedziały, że czeka je kariera muzyczna? Skany z Bravo to sentymentalna podróż po latach dwutysięcznych i rozliczenie ze słodko-gorzkim czasem dorastania. Beztroska opowieść o sztamie z przyjaciółmi z podwórka kończy się ostatecznie nad ranem na jednym z warszawskich afterów. W video Lulu i Uaziuk dzielą się osobistymi nagraniami i fotkami z rodzinnych archiwów.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


5/5 - (2 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News