„Thelma i Louise” we współczesnym świecie. Aga Ozon prezentuje singiel i teledysk „Daszek”

Aga Ozon łączy stylistykę pop/retro pop z wpływami polskiej alternatywy. Gra na fortepianie, komponuje i pisze teksty po polsku. Artystka aktualnie pracuje nad długogrającym albumem, a już dzisiaj możemy posłuchać jej najnowszego singla!

W 2017 roku miała miejsce premiera debiutanckiej EP-ki Agi Ozon, zatytułowanej Znowu wiosna. W 2018 roku artystka pojawiła się w line-upie Spring Break, gdzie zagrała na jednej z poznańskich scen festiwalu. Jej autorskie utwory można było usłyszeć w takich stacjach radiowych jak: Trójka, Chilli Zet, czy Czwórka. Towarzyszy jej zespół w składzie: Konrad Malicki – gitary, Jurek Trzciński – gitara basowa oraz Maciek Wojcieszuk – perkusja.

Dzisiaj witamy się z najnowszym singlem Agi oraz towarzyszącym mu teledyskiem. Daszek to historia ucieczki w kierunku lepszego świata i poszukiwania swojego miejsca na ziemi. To także wariacja na temat kultowego filmu Ridleya Scotta Thelma i Louise.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Ali – teledyskowej Thelmie, zmęczonej związkiem z nadmiernie zajętym sobą facetem, pomaga w oderwaniu się od starego życia jej bliźniacza dusza – Sara, odpowiednik Louise.

Podróż, którą wspólnie przebędą, przybliży je do siebie, w sposób, którego się wcześniej nie spodziewały.

Teledysk możecie obejrzeć na górze strony, a my już nie możemy się doczekać na kolejne kawałki, które bez wątpienia będą równie dobre, jak Daszek!

https://www.instagram.com/p/B4w4rtOBnsL/

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News