Bracia Kacperczyk i Artur Rojek w hipnotyzującym singlu „Syn okiennika”

Bracia Kacperczyk i Artur Rojek Magazyn HIRO

Spotkanie muzycznych światów: Bracia Kacperczyk i Artur Rojek, to dwie muzyczne siły, które przenikając się ze sobą stworzyły singel “Syn okiennika”. Ta niezwykła kooperacja stanowi inspirację w ramach kampanii “Ekipa na Życie” Grant’s.

Bracia Kacperczyk, muzyczne tornado i rodzeństwo, które razem stanowi siłę zarówno na scenie, jak i w życiu prywatnym. Jako bracia, dzielą wspólne pasje i wspierają się nawzajem, co przekłada się na niepowtarzalne i poruszające występy. Ich muzyka jest odzwierciedleniem głęboko zakorzenionej więzi, która przekłada się nie tylko na piękno dźwięków, ale także emocjonalny przekaz zapadający w pamięć.

Artur Rojek to człowiek instytucja, znany nie tylko jako muzyk i autor tekstów, ale również twórca OFF Festival i promotor niezależnej sceny muzycznej. Jego charakterystyczny głos i emocjonalne teksty, uczyniły go jednym z najważniejszych i najbardziej wpływowych artystów w naszym kraju. Teraz, wraz z braćmi Kacperczyk, tworzy potężną muzyczną ekipę.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


“Syn okiennika”: Muzyczna podróż i potęga pozytywnych relacji

Singiel “Syn okiennika” ukazuje siłę relacji między ludźmi, którzy tworzą wspólną „ekipę”, zdolną do przekraczania granic i osiągania czegoś wyjątkowego. Ta porywająca kompozycja przenosi nas w emocjonalną podróż, gdzie głębokie teksty łączą się z niepowtarzalnym brzmieniem. Bracia Kacperczyk i Artur Rojek doskonale wiedzą, jak sprawić, że piosenka staje się głosem dla osób, którzy wierzą w potęgę wspólnej drogi.

Bracia Kacperczyk i Artur Rojek Magazyn HIRO

Muzyczna kooperacja braci Kacperczyk z Arturem Rojkiem

Poznali się osobiście przy okazji wspólnego występu podczas telewizyjnej gali na początku 2022 roku. Kilka miesięcy później, po tym jak Artur spełnił marzenie chłopaków z piosenki „Artysta z ASP” i zaprosił ich na OFF Festival, dołączył do nich na scenie i zagrali wspólnie po raz kolejny – tym razem przed wielotysięcznym tłumem. Bracia, pisząc materiał na swój nowy album, od samego początku mieli w głowie gościnny udział Artura Rojka w utworze “Syn okiennika”.

W teledysku bracia Kacperczyk i Artur Rojek w doskonały sposób oddają moc muzyki, ukazując piękno przyjaźni i wspólnych chwil spędzonych w gronie najbliższych. Każda scena jest pełna emocji i autentyczności, przenosząc nas w świat prawdziwych relacji i piękna, które płynie z dzielenia się wspólnymi przeżyciami. „Syn okiennika” jest jednym z utworów na nowej płycie braci Kacperczyk “Pokolenie Końca Świata”, która ujrzała światło dzienne 23 czerwca.

Kampania “Ekipa na Życie” i premiera klipu “Syn okiennika”

Marka Grant’s znalazła inspirację w tym niesamowitym utworze, który doskonale odzwierciedla wartości, jakimi się kieruje. Ta inspiracja zaowocowała stworzeniem alternatywnej wersji klipu “Syn okiennika”, który wpasowuje się w kampanię “Ekipa na Życie”. Marka Grant’s uświadamia nam, że sukcesy nie są dziełem jednej osoby, ale efektem wspólnych wysiłków wielu twórców. “Ekipa na Życie” inspiruje nas do trzymania się razem, do budowania ekipy, która nie tylko wpiera gdy bywa trudno, ale również dodaje blasku i radości w każdej przeżytej wspólnie chwili.

Singiel “Syn okiennika” jest już dostępny na wszystkich głównych platformach streamingowych, stanowi niezwykłą okazję, by zanurzyć się w świecie muzyki, która emanuje energią i zachęca do działania i współpracy.

Premiera utworu “Syn okiennika” jest nie tylko muzycznym wydarzeniem, towarzyszy mu także pełna pasji alternatywna wersja teledysku, którą można obejrzeć na profilu Facebook marki Grant’s https://www.facebook.com/GrantsWhiskyPolska/posts/634807935345733.

Bracia Kacperczyk i Artur Rojek Magazyn HIRO

Zobacz też: Dlaczego warto publikować muzykę na platformie Bandcamp? – 5 powodów

Dlaczego warto publikować muzykę na platformie Bandcamp? – 5 powodów

2,1/5 - (12 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News