Świąteczne swetry odchodzą w niepamięć. Teraz hitem są świąteczne włosy!

Świąteczne włosy

Świątecznych trednów jest wiele i z roku na rok są coraz bardziej zaskakujące. Były świąteczne swetry (klasyk), były świąteczne brwi, teraz czas na… świąteczne włosy!

Gdy przeglądając Instagram, zobaczyliśmy ten niecodzienny pomysł, postanowiliśmy natychmiast się nim z Wami podzielić. Powiemy szczerze, jesteśmy pod wrażeniem wszystkiego: efektu, ilości pracy włożonej w powstanie tych fryzur i determinacji!

Chociaż farbowanie włosów w świątecznej stylistyce już się pojawiało, ale polegało jedynie na zafarbowaniu włosów na kolor zielony, który — bądźmy szczerzy, nie każdemu pasuje, tak te fryzury są prawdziwymi świątecznymi dziełami sztuki. VanAmburg odpowiedzialna za ten wiralowy trend, stworzyła na włosach modelki zielono-czerwono-złoty miks, który robi kolosalne wrażenie.

Zobacz także: Brwi-choinki: świąteczny trend, czy świąteczny kit?

Stworzyłam fryzurę, która składa się z podstawowych świątecznych kolorów, które wszyscy kochamy. Chciałam, żeby kolory się kontrastowały, wywoływały wielkie wow i nikt nie miał wątpliwości, że to świąteczna fryzura!

Proces farbowania i stylizowania włosów trwa około 5 godzin, włączając w to rozjaśnienie, nakładanie kolorów i stylizację.

https://www.instagram.com/p/BrYhBYwAahb/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BrQ-Y1DAKTn/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BrhAfkvl1tf/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/Brbw7cglXM-/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BrORz-alWAW/?utm_source=ig_embed

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News