Kawiarnia, w której utniesz sobie drzemkę

Śpiąca kobieta trzymająca filiżankę, ktoś nalewa do niej kawy

Japonia jest znana z całkowicie zakręconych pomysłów. To tutaj pojawiła się pierwsza kocia kawiarnia, kawiarnia z jeżami, czy ta inspirowana My Little Pony. Teraz jednak Japończycy spojrzeli bardziej przyziemnie na sprawę i stworzyli… kawiarnię, w której można sobie uciąć drzemkę.

Pomysł ten powstał dzięki połączeniu sił dwóch dużych firm, znanego nam brandu Nescafe oraz producenta łóżek France Bed Co. Kawiarnia znajduje się dzielnicy Harajuku, w Tokio, a powstała jako uhonorowanie Światowego Dnia Snu, który miał miejsce 17 marca (nie wiemy, jak mogliśmy tak ważne święto przegapić, musicie nam wybaczyć)

Czytaj również: PRZEDZIWNE AZJATYCKIE TRENDY

Kawiarnia jest wyposażona w luksusowe, elektronicznie regulowane łóżka. Dopasowane zostało również oświetlenie, jest ono delikatne, tak aby każdy mógł się spokojnie zrelaksować i odpocząć. Co więcej, łóżka wyposażone są w Walkmana z zestawem słuchawkowym.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Wizualizacja przedstawiająca kawiarnię w której można sobie uciąć drzemkę

Oczywiście jak się domyślacie, nie ma nic za darmo. Klienci, którzy chcą uciąć sobie drzemkę, muszą zamówić przynajmniej jedno danie z karty. Wówczas zostanie im przydzielona dwugodzinna drzemka. Przed udaniem się na sjestę Nescafe na swój koszt zaserwuje gościom filiżankę kawy, a gdy już się obudzą, również zostaną powitani kubkiem darmowej kawy.

Teraz nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać, aż taki pomysł zostanie wprowadzony w Polsce, liczymy na to!

Cztery kobiety leżące na czterech łóżkach

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News