Categories: gadżetytrendy

Powstał kalendarz adwentowy wypełniony 23 butelkami whiskey

Jeśli skończyliście 18 lat, kalendarz adwentowy wypełniony czekoladkami może już nie budzić w Was ekscytacji. Z myślą o tych, którzy chcą nadal czuć magię odliczania do świąt w niecodzienny sposób, powstał wyjątkowy kalendarz adwentowy z procentami.

Wszystko się zgadza, w tym roku będziecie mogli cieszyć się grudniem wypełnionym dokładnie 1,5 litra whiskey od Jacka Daniel’sa.

W tym roku, przyjaciele Jacka Daniel’sa będą mogli cieszyć się duchem świąt razem z naszym wyjątkowym kalendarzem adwentowym, będącym połączeniem świątecznej tradycji z duchem Tennessee – czytamy na oficjalnej stronie JD.

Kalendarz jest wypełniony 23 miniaturowymi butelkami whiskey różnych rodzajów, od Jack Daniel’s Tennessee Honey przez Jack Daniel’s Tennessee Fire, Jack Daniel’s Gentleman Jack po Jack Daniel’s Single Barrel. Zapytacie, dlaczego 23, a nie 24? Jedno okienko – to z numerem 7. Znajdziecie w nim breloczek w formie miniaturowej piersiówki, na wypadek, gdybyście potrzebowali łyka JD w trakcie przedświątecznej gorączki, gdziekolwiek będziecie.

Póki co nie wiadomo, czy kalendarz będzie dostępny w Polsce, ale jeśli mieszkacie, albo macie przyjaciół w Wielkiej Brytanii, kalendarz będzie dostępny w Asda Stores od 19 listopada oraz na stronie JD od 12 listopada.

Komentarze
Rate this post
Klarysa Marczak

Recent Posts

Co obejrzeć na Apple TV+? – 5 propozycji

Apple TV+ to ekskluzywna usługa streamingowa funkcjonująca w Polsce od 2019 roku. W swojej ofercie…

1 dzień ago

„Wednesday” Tima Burtona – 5 ciekawostek o serialu

Pierwsze odcinki „Wednesday” zadebiutowały na platformie streamingowej Netflix 23 listopada 2022 roku – oglądaliście już?…

2 dni ago

Czym różni się telewizor OLED od QLED? Podpowiadamy!

Jednym z najważniejszych aspektów przy zakupie nowego telewizora jest jakość obrazu. Idealne odwzorowanie barw, nasycenie…

3 dni ago

Kim jest Maja Staśko? Kontrowersje wokół aktywistki

Niewiele jest bardziej kontrowersyjnych osób w polskim internecie niż Maja Staśko. Jej wypowiedzi są licznie…

3 dni ago

TRŁ ZIMA! – największe targi designu w Polsce już 10-11 grudnia!

Byliście grzeczni?! Kupcie sobie coś ładnego. Albo jeszcze lepiej kupcie ładne prezenty swoim bliskim i…

5 dni ago

„Hokus Pokus 2” – wielki powrót sabatu [recenzja]

30 września 2022 roku na platformie streamingowej Disney+ zadebiutowało „Hokus Pokus 2” – kontynuacja jednego…

1 tydzień ago