Powstał kalendarz adwentowy wypełniony 23 butelkami whiskey

Mężczyzna ze szklanką whiskey i kalendarz adwnetowy

Jeśli skończyliście 18 lat, kalendarz adwentowy wypełniony czekoladkami może już nie budzić w Was ekscytacji. Z myślą o tych, którzy chcą nadal czuć magię odliczania do świąt w niecodzienny sposób, powstał wyjątkowy kalendarz adwentowy z procentami.

Wszystko się zgadza, w tym roku będziecie mogli cieszyć się grudniem wypełnionym dokładnie 1,5 litra whiskey od Jacka Daniel’sa.

W tym roku, przyjaciele Jacka Daniel’sa będą mogli cieszyć się duchem świąt razem z naszym wyjątkowym kalendarzem adwentowym, będącym połączeniem świątecznej tradycji z duchem Tennessee – czytamy na oficjalnej stronie JD.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Kalendarz jest wypełniony 23 miniaturowymi butelkami whiskey różnych rodzajów, od Jack Daniel’s Tennessee Honey przez Jack Daniel’s Tennessee Fire, Jack Daniel’s Gentleman Jack po Jack Daniel’s Single Barrel. Zapytacie, dlaczego 23, a nie 24? Jedno okienko – to z numerem 7. Znajdziecie w nim breloczek w formie miniaturowej piersiówki, na wypadek, gdybyście potrzebowali łyka JD w trakcie przedświątecznej gorączki, gdziekolwiek będziecie.

Póki co nie wiadomo, czy kalendarz będzie dostępny w Polsce, ale jeśli mieszkacie, albo macie przyjaciół w Wielkiej Brytanii, kalendarz będzie dostępny w Asda Stores od 19 listopada oraz na stronie JD od 12 listopada.

3eb3e7315bc4f0beb81fda14dfdd35ec Powstał kalendarz adwentowy wypełniony 23 butelkami whiskey

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News