Mac DeMarco wraca z nowym albumem

Mężczyzna w bluzce w paski i ogrodniczkach na pomaranczowym tle z papierosami

Poprzedni album wokalisty, zatytułowany „Salad Days” spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem wśród słuchaczy. W związku z tym, mamy dobrą wiadomość: już wkrótce będziemy mogli powitać nowy krążek Maca DeMarco.

Od wydania Salad Days minęły prawie trzy lata. W tym czasie Mac przeniósł się z Queens do Los Angeles. Przyjechał do Kalifornii z gotowym demo, które powstało jeszcze w Nowym Jorku. Zebranie kompozycji w całość zabrało trochę czasu, ale mamy przeczucie, że trzeci krążek wokalisty, zatytułowany This Old Dog, nie rozczaruje fanów.

Żółta okładka płyty z napisami i rysunkami

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Album ujrzy światło dzienne 5 maja 2017, ale już dzisiaj możemy zapoznać się z dwoma zwiastunami nadchodzącej produkcji – są to kawałki My Old Man i This Old Dog. Artysta dodaje, że na nadchodzącej płycie usłyszmy dźwięki gitary akustycznej, syntezatora i perkusji, a w jednym gitarę elektroniczną. Czekamy z niecierpliwością!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News