HiBed to smart-łóżko stworzone dla entuzjastów oglądania filmów w pościeli

Łóżko z wbudowanym ekranem

Jeśli jesteś jedną z tych osób, dla której najlepszym sposobem na relaks jest wylegiwanie się w łóżku w towarzystwie Netfliksa, mamy dla was mebel, który odmieni wasze życie.

HiBed to inteligentne łóżko wyposażone w projektor z ekranem i głośniki, a także funkcje zapewniające lepszy sen.

Rama łóżka została zaprojektowana przez włoskiego architekta Fabia Vinellę. HiBed posiada własną aplikację, wbudowany projektor 4k i wysuwany 70-calowy ekran. Dodatkowo łóżko monitoruje sen swojego użytkownika, dostosowując się do jego masy ciała, a także sprawdzając temperaturę w pomieszczeniu oraz jakość powietrza i poziom hałasu.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Wbudowane oświetlenie może służyć jako nocna lampka, a inteligentny alarm każdego poranka będzie informował właściciela o pogodzie i najnowszych wiadomościach.

HiBed póki co jest dostępne wyłącznie w przedsprzedaży. Sugerowana cena łóżka to aż 40 tysięcy dolarów, więc jeśli zdecydowalibyście się na jego zakup nie tylko nie musielibyście już nigdy wychodzić z łóżka, ale prawdopodobnie nie mielibyście po co wychodzić, bo wasze konto byłoby i tak puste.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News