Granny panties, czyli ostatni krzyk mody

Z czym wam się kojarzy słowo „bielizna”? Z czarną, zmysłową koronką, która obowiązkowo musi znaleźć się w szafie każdej dziewczyny? A może z pasującymi do siebie kompletami z sieciówek? To co wymyśliła ta kobieta, nie mieści się w żadnej z tych kategorii. Wprowadziła do mody… Granny panties.

Poznajcie Candice Puth, gospodynię domową z Utah, która stworzyła szalone i niecodzienne „babcine majteczki”, sprzedając je przez swój internetowy sklep na Etsy. Jeden z jej najpopularniejszych designów, czyli tzw. „Golden Girls”, to linia bielizny z twarzami najulubieńszych staruszek Ameryki. Blanche, czyli jedna z kobiet widniejących na majtkach, w rzeczywistości nie przepadała za mężczyznami, nawet trochę się ich obawiała. Co zatem wymyśliła Candice? Nie zrobiła im kroku!

Co jednak, jeśli żadna z nas nie chce nosić na sobie popularnych staruszek? Nie martwcie się, ponieważ na bieliźnie Candice znajduje się wszystko, od naszego ukochanego Ryana Goslinga, po zwyczajne kociaki. Moda od zawsze szła w różnym kierunku, pytanie tylko – kiedy możemy odróżnić coś naprawdę fajnego od zwyczajnego kiczu? Jak dla nas babcine majteczki są hitem sezonu, bo w końcu kto powiedział, że bielizna musi być przede wszystkim seksowna? Ma nam być wygodnie, a twarz Goslinga z pewnością umili każdy nasz dzień. Z racji tego, że zbliżają się święta, może to być idealny prezent dla twojej przyjaciółki.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


golden-girls-granny-panties-bullets-and-bees-8

golden-girls-granny-panties-bullets-and-bees-9

golden-girls-granny-panties-bullets-and-bees-10

golden-girls-granny-panties-bullets-and-bees-11

golden-girls-granny-panties-bullets-and-bees-13

golden-girls-granny-panties-bullets-and-bees-17

golden-girls-granny-panties-bullets-and-bees-18

tekst | Nicole Szczekocka

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News