Dożyłem 25 lat i nie będę nic zmieniał, czyli nowy album Holaka

Chłopak w żółtej czapce w uśmiechem, obok męzczyzna w mundurze policyjnym z lizakiem policyjnym

Muzyk gitarowego zespołu Kumka Olik oraz hip-hopowego duetu Małe Miasta – Mateusz Holak, zaprezentował nam w piątek swój nowy materiał zatytułowany Dożyłem 25 lat i nie będę nic zmieniał.

Holak ma na swoim koncie także współpracę z takimi raperami, jak W.E.N.A. czy Ten Typ Mes, jest grafikiem projektującym okładki między innym dla Happysadu, Smolika czy Wojtka Mazolewskiego. Zajmuje się również projektowaniem odzieży dla wytwórni Alkopoligamia. Introwertyk. Mateusz uwielbia zaskakiwać.

Teraz witamy się z jego nowym albumem Dożyłem 25 lat i nie będę nic zmieniał. Z tej okazji ukazał się teledysk Kuzyn ziomka z podstawówki do piosenki z Włodim, gościnnie wystąpił w nim aktor Łukasz Garlicki. Wydawnictwo jest już dostępne w sklepach muzycznych oraz serwisach streamingowych. Limitowana edycja zawiera niewydaną wcześniej fizycznie EP Niecierpliwość.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Przez ostatnie tygodnie HOLAK dawał swoim fanom możliwość śledzenia ostatniego etapu prac nad najnowszym wydawnictwem, prezentując kolejne wersje okładki, tracklisty oraz dokumentację z sesji w studiu. Mateusz postawił na konsekwencję i poszukiwanie spójnego języka dla albumu, odpowiada również za jego oprawę graficzną oraz koncepcje teledysków, a całość ukazuje się pod jego własnym labelem. Gościnnie wsparli go następujący artyści: Włodi, Jan-rapowanie, Ralph Kaminski oraz Frosti Rege. Muzyka powstała we współpracy producenckiej z Maxem Psują.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News