10 filmów i seriali, które pojawią się w lutym na HBO GO. Co warto obejrzeć?

Cztery kadry z filmów i seriali HBO GO

Co robić, gdy za oknem szaro, buro i ponuro, a Wasze noworoczne postanowienia już dawno są nieaktualne? Rozsiąść się wygodnie na kanapie i oddać się błogiemu oglądaniu filmów i seriali.

Z każdym miesiącem kolekcja HBO GO powiększa się o nowe tytuły. Aktualnie w ofercie znajduje się około 800 filmów i ponad 250 seriali. Co pojawi się na platformie w lutym? Wybraliśmy dla Was 10 filmów i seriali, które na pewno warto obejrzeć!

1. Mewa (The Seagull)

Komedia na podstawie sztuki Antoniego Czechowa opowiadająca o ludziach, którzy desperacko starają się odmienić swój los.

Premiera: 3 lutego

2. Ella i John (The Leisure Seeker)

Helen Mirren oraz Donald Sutherland jako kochankowie, którzy próbują odnaleźć utraconą radość życia.

Premiera: 17 lutego

3. Bękarty (Father Figures)

Owen Wilson oraz Ed Helms jako bracia bliźniacy, którzy postanawiają odnaleźć swojego ojca.

Premiera: 24 lutego

4. Prawdziwy gangster (O.G.)

Nowy film HBO przedstawiający historię mężczyzny (kończącego odbywanie wyroku) osadzonego w więzieniu o zaostrzonym rygorze, którego zbliżające się wyjście na wolność staje pod znakiem zapytania. Jeffrey Wright w roli głównej.

Premiera: 24 lutego

5. Breslin i Hamill: Mistrzowie reportażu (Breslin and Hamill: Deadline Artists)

Film dokumentalny HBO przedstawiający sylwetki Jimmy’ego Breslina oraz Pete’a Hamilla — dwóch genialnych pisarzy, którzy w drugiej połowie XX wieku zdefiniowali nowojorskie dziennikarstwo.

Premiera: 21 lutego

6. Syrena II (Siren II)

Drugi sezon serialu o tajemniczej dziewczynie, która pewnego dnia zjawia się w Bristol Cove, miasteczku będącym niegdyś domem dla syren.

Premiera: 7 lutego

7. The Following I-III

Kevin Bacon jako emerytowany agent FBI pomaga złapać seryjnego mordercę, który uciekł z więzienia.

Premiera: 8 lutego, całe trzy sezony

8. Współczesna rodzina X (Modern Family X)

Dziesiąty sezon serialu komediowego przedstawiającego codzienne życie wielopokoleniowej i wielokulturowej amerykańskiej rodziny.

Premiera: 10 lutego

9. Cudotwórcy (Miracle Workers)

https://www.youtube.com/watch?v=pBVqgz0a4Kc

Nowy serial komediowy o perypetiach dwóch aniołów, które próbują przekonać Boga, aby nie niszczył Ziemi i nie skazywał ludzkości na zagładę, w obsadzie Steve Buscemi oraz Daniel Radcliffe

Premiera: 20 lutego, pierwsze dwa odcinki

10. Pora na przygodę IV, V oraz VII

Nowe sezony amerykańskiego serialu animowanego, który od ponad dekady cieszy się zainteresowaniem fanów z całego świata. Kreskówka przedstawia perypetie żądnego przygód, nastoletniego chłopca o imieniu Finn oraz jego przybranego brata Jake’a — żółtego psa, umiejącego w magiczny sposób zmieniać swój kształt i rozmiar.

Premiera: 1 lutego: VII sezon, 8 lutego: sezon IV, 22 lutego: sezon V

Rate this post