Wooded City 2018 pod kuratelą Catz `N Dogz w Szczecinie ?

Wooded City obrazek promujący wydarzenie

Wooded to wydarzenie powstałe z inicjatywy muzyków z duetu Catz`N Dogz, przy współpracy z C&C Booking i Feast Artists. Festiwal odbędzie się w Szczecinie – mieście, z którego pochodzą jego pomysłodawcy.

Nowa lokalizacja, nowe pomysły i wyjątkowi artyści. Festiwal Wooded pod kuratelą Catz `N Dogz odbędzie się w Szczecinie 23 Czerwca!

Grzegorz Demiańczuk i Wojciech Tarańczuk już po raz trzeci wcielą się w rolę kuratorów projektu związanego z szeroko rozumianą muzyką elektroniczną – od house’u, przez techno, po projekty o bardziej songwriterskim charakterze! Duet producentów w ostatnich latach na festiwal Wooded zapraszał najbardziej rozpoznawalnych artystów o międzynarodowej sławie, jak Radio Slave, La Fleur, Midland czy Rodriguez Jr nie zapominając o silnej reprezentacji rodzimych producentów i dj’ów. Podobnie będzie i w tym roku!

Dwóch mężczyzn na tle zielonych krzaków

Miejscem, które przyjmie uczestników Wooded City 2018 będzie szczecińska Łasztownia. W jej industrialnych przestrzeniach pojawią się dwie sceny, a także specjalne strefy poświęcone takim dziedzinom jak design, moda czy gastronomia. Swoją bogatą w atrakcje przestrzeń będą mieli również najmłodsi uczestnicy festiwalu.

Jednym z głównych motywów Wooded City 2018 będzie kooperacja z lokalnym środowiskiem. Wszystko to za sprawą współpracy ze Szczecińską Agencją Artystyczną, dzięki której wpływ na festiwal będą mieli twórcy, promotorzy i aktywiści kształtujący kulturalną działalność w Szczecinie.

Ogłoszenie pierwszych artystów już wkrótce! Bądźcie czujni i śledźcie wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1572353716191456/

Grafika promująca Wooded City 2018

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News