Tęsknota za życiem bez Facebooka i Instagrama w nowym utworze Oly.

zdjecie przedstaiwa mlodych ludzi na skateparku chlopcow i jedna dziewczyne bawiacych sie w sloneczny dzien

Od jakiegoś czasu Oly. Pracuje nad nowym, drugim albumem, który pojawi się jeszcze tej jesieni. Jednak artystka zrobiła niespodziankę swoim fanom i wypuściła singiel oraz teledysk do piosenki Mapa naszych miejsc.

Utwór Oly. jest tęskniącą opowieścią o przedmieściach, złotej godzinie i czasach, kiedy Facebook i Instagram nie były jeszcze nieodłączną częścią naszego życia. To trochę nostalgiczna opowieść o analogowym świecie deskorolki, nocnej jazdy rowerem po mieście, nastoletnią miłością, przyjaźnią i chęcią odnalezienia swojej własnej prawdy o życiu. Mapa naszych miejsc jest refleksyjna, a nie smutna. Jest pierwszym albo ostatnim dniem wakacji, wejściem w nieznane, wspomnieniami z czasów boomu na Midnight City M83.

Na zdjęciu widac wieczorne jam session zespolu, w ktorym wokalistka jest dziewczyna a oswietla ich czerwone swiatlo

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Autorką słów i muzyki jest Oly. W nagraniach oprócz artystki wziął udział także Andrzej Konieczny, odpowiedzialny równie za aranżację, produkcję i miks.

Teledysk do utworu Mapa naszych miejsc stworzył Paweł Prewencki z Fifne Studio. Opracował on innowatorską technikę operatorską, wykorzystaną podczas zdjęć. W klipie wystąpił cały zespół Oly.

Zapraszamy do obejrzenia teledysku Oly. Mapa naszych miejsc.

Jednocześnie z polską wersją singla i teledysku ukazały się ich anglojęzyczne odpowiedniki, pod tytułem Winterbird.

Tekst: Kasia Tilda Frąckowiak

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News