Categories: muzyka

Spice Girls szykują wielki powrót

Mamy dla was niesamowitą wiadomość. Najsłynniejszy girlsband na świecie w 2016 roku rusza w trasę koncertową! Spice girls się reaktywują, ale jednak nie w komplecie. Jak sądzicie, kogo zabraknie?

Uwaga, to nie są żarty. Od ukazania się singla Spice Girls “Wannabe” w przyszłym roku minie już dwadzieścia lat. Legendarny zespół nie zapomniał o początkach swojej kariery ani o niemalejącej liczbie fanów. W związku z tym planowano  trasę koncertową na rok 2016. Szczegóły poznamy jednak dopiero na początku przyszłego roku. Jednak życie nie jest tak słodkie jak cukierkowe ubrania spicetek. Podczas koncertów na scenie zabraknie Victorii Beckham. Gwiazda w tej chwili skupia się na swojej karierze projektantki mody i nie zamierza z niej zrezygnować.

Z pewnością jest to ogromna strata dla trasy koncertowej, jednak mimo to cały świat nie ukrywa swej radości, że w ogóle do reaktywacji dojdzie. Z pewnością będzie to wielkie wydarzenie. Po raz ostatni piosenkarki wystąpiły razem w 2012 roku z okazji Olimpiady w Londynie.

Ciekawe, czy nowe-stare Spice Girls zawładnie światem muzycznym tak jak kiedyś? Czy małe dziewczynki będą się wykłócały, która z nich ma być Ginger Spice albo Baby Spice?

Wiadomość z ostatniej chwili – Emma Bunton podała do wiadomości, że póki co dziewczyny jednak nic nie planują, a gdyby tak było, na pewno dadzą znać. My z kolei wierzymy, że poruszenie wśród fanów, jakie wywołała wieść o powrocie, sprawi, że dziewczyny tę trasę jednak zorganizują. Może nawet z Victorią.

tekst | Aleksandra Leśnik

Komentarze
Rate this post
kris

Recent Posts

Nostalgiczna kolaboracja Palace Skateboards x Calvin Klein

W świecie, w którym amerykański minimalizm zderza się z nowoczesną kulturą skate, współpraca Calvina Kleina…

1 dzień ago

Festiwal Wschód Kultury – Inne Brzmienia już w lipcu w Lublinie

„Inne brzmienia” to kultowy festiwal muzyki, którą trudno skategoryzować. Wszystko to, co nowatorskie i niepowtarzalne,…

3 dni ago

Egonlab – stylowe pokolenie dziadków i babć

Prawdziwa i zupełnie niespodziewana IT couple w wykonaniu osiemdziesięciolatków. Brzmi niewiarygodnie, prawda? Otóż od 2018,…

3 dni ago

Wiosną świat wygląda lepiej – w obiektywie smartfona

Wiosną, kiedy wszystko budzi się do życia – ludzie wyglądają jakoś lepiej, a przyroda wręcz…

3 dni ago

Chodź ze mną do przymierzalni – czyli kim jest brafitterka?

Brafitterka to osoba, która profesjonalnie zajmuje się doborem odpowiedniego do potrzeb biustonosza. To wykwalifikowana w…

5 dni ago

Nietypowy prezent na Dzień Ojca – jaki wybrać?

Jednym z najważniejszych dni w roku jest Dzień Ojca. Specjalnie na tę okazję przygotowywane są…

5 dni ago