Nowy numer od Flying Lotus!

Premiera płyty “You’re Dead”  zapowiadana jest na 6 (UK)  i 7 października (USA). Steven Ellison połączył na niej siły m.in. z Kendrickiem Lamarem, czy Snoop Doggiem!

Never Catch Me” niekoniecznie będzie ostatnią kolaboracją muzyków, Steven Ellison mówi o kilku nagranych już z Lamarem utworach, co do których plany jeszcze nie powstały Przewrotnie używa tego jako wytłumaczenie, dlaczego płyta pojawi się dopiero na jesienią – ponoć wykorzystał “wszystkie” jego bity.

Już wcześniej, pod koniec sierpnia, Flylo wypuścił  “Moment of Hesitation” , powstały we współpracy z Herbie Hancockiem i Thundercatem.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Kendrick Lamar również ma już na koncie interesujące kolaboracje, współpracował wcześniej z takimi raperami jak: Busta Rhymes, Snoop Dogg, The Game, J. Cole, Adam Levine, Chris BrownMayer Hawthorne czy Dr. Dre, dzięki któremu jego kariera weszła na międzynarodowy poziom. Teraz nadszedł czas na Flying Lotus!

“You’re Dead” będzie już piątym krążkiem Flying Lotus, pierwszym po “Until the Quiet Comes” pochodzącym z 2012 roku, przy którym współpracował chociażby z  Erykah BaduThomem YorkeLaurą Darlington, a także Thundercatem. Oczywiście jeśli nie liczyć “Duality”, wypuszczonego wraz z krótkim, found-footage’owym filmem, jako Captain Murphy.

Zachęcamy też do odwiedzenia strony http://flying-lotus.com/youre-dead/  gdzie zderzycie się z siłą animowanego filmu promocyjnego dla najnowszego albumu “You’re dead”!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News