Margot Robbie i Ryan Gosling jako żywi Barbie i Ken

Kobieta trzymająca kartkę z twarzą Barbie

Postać Barbie funkcjonuje w umysłach dzieci i dorosłych już parę dekad. Blond włosy, różowe ubrania i dodatki, nienaturalnie szczupła sylwetka i Ken niczym książę z bajki. Tym razem, historia i postać Barbie ożywa za sprawą Margot Robbie i Ryana Goslinga, który wcieli się w rolę przystojnego partnera blond piękności. Długo wyczekiwany Barbie Movie nadchodzi. Sprawdźcie, co dzieje się na planie i poznajcie wizję Grety Gerwig.

Barbie Movie – uchwyceni przez paparazzi

Margot Robbie i Ryan Gosling przeistoczyli się w ikoniczne odpowiedniki z firmy Mattel – tym razem z pomocą jaskrawych kolorów wyjętych z lat 80. Uchwyceni podczas kręcenia scen na Venice Beach, emanują neonem. Kubistyczne wzory w kolorach gorącego różu, błękitu i limonki, uzupełnione o pasujące daszki, neonowe ( a jakże inaczej) ochraniacze i rolki. Jest to czysta inspiracja modelem Barbie z 94’.

Margot Robbie obok Ryana Goslinga jako Barbie i Ken
zdjęcia: MEGA / GC Images

Pierwsze oficjalne spojrzenie na Robbie w roli kultowej lalki Barbie pojawiło się w kwietniu podczas CinemaCon, kiedy to Warner Bros. Pictures podzieliło się pierwszymi efektami charakteryzacji.  Na zdjęciach promocyjnych Robbie prowadzi różowego Chevroleta Corvette cabrio, ubrana w biało-niebieski top. Tymczasem Gosling nieśmiało spogląda w bok, odsłaniając swoją pomarańczową klatkę.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

 

Margot Robbie jako Barbie w różowym kabriolecie
zdjęcia: Jaap Buitendijk / Warner Bros.

Barbie Movie – obsada

Robbie produkuje film pod swoją marką LuckyChap Entertainment wraz z Tomem Ackerleyem z LuckyChap, Robbiem Brennerem z Mattel i Davidem Heymanem. Josey McNamara z LuckyChap i Ynon Kreiz z Mattel są natomiast producentami wykonawczymi.

Margot Robbie obok Ryana Goslinga jako Barbie i Ken
zdjęcia: APEX / MEGA

Robbie powiedziała brytyjskiemu Vogue w zeszłym roku – „Ludzie ogólnie słyszą Barbie i myślą, ‘Wiem, jaki będzie ten film’, a potem słyszą, że Greta Gerwig reżyseruje go i nagle słyszymy  ‘Och, cóż, może nie…’.”

Dodała, że rola “związana jest z dużym bagażem”, biorąc pod uwagę pewne historyczne kontrowersje dotyczące lalki. A także z wieloma nostalgicznymi połączeniami, jak określiła nominowana do Oscara aktorka.

Gerwig ponownie połączyła się ze swoją projektantką kostiumów – Jacqueline Durran. Durran jest dwukrotną laureatką Oscara za kostiumy z epoki w filmach “Małe kobietki” i “Duma i uprzedzenie” z 2005 roku. Była również nominowana za kostiumy do “Cyrano”, “Pięknej i Bestii”, “Darkest Hour”, “Pana Turnera”, “Anny Kareniny” i “Pokuty”. Ostatnio stylizowała takich jak Robert Pattinson i Zoë Kravitz w “The Batman”.

Ryan Gosling jako Ken w dżinsowej kamizelce
zdjęcia: Jaap Buitendijk / Warner Bros.

Obok Robbie, Goslinga i Liu, w obsadzie znaleźli się Ritu Arya (“The Umbrella Academy”), Emma Mackey (“Sex Education”), Will Ferrell (“Anchorman”), Nicola Coughlan (“Bridgerton”), America Ferrera (“Superstore”), Michael Cera (“Arrested Development”), Kate McKinnon (“Saturday Night Live”), Alexandra Shipp (“X-Men: Apocalypse”) i Rhea Perlman (“Cheers”).

Issa Rae (“Insecure”) i Hari Nef (“Transparent”) również pojawią się w filmie, przy czym niepewne jest, czy grają one różne wersje Barbie, podczas gdy Liu i Ncuti Gatwa (również z “Sex Education”) mają grać alternatywne wersje Kena.

Data premiery filmu została ustalona na czerwiec 2023 rok.

 

Zobacz także: Romantyczne filmy – TOP 10 najlepszych filmów o miłości!

Romantyczne filmy – TOP 10 najlepszych filmów o miłości!

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News