Margot Robbie powraca jako Harley Quinn. Zobaczcie pierwszy zwiastun „Ptaków Nocy”

Nareszcie Warner Bros. Pictures opublikował pierwszy zwiastun najnowszej produkcji pod szyldem DC.

Pierwsze potwierdzone informacje o solowym filmie Harley Quinn pojawiły się jeszcze w listopadzie 2018 roku, gdy Margot Robbie opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie okładki scenariusza. Od tamtego momentu ze zniecierpliwieniem czekaliśmy na pierwszy zwiastun filmu i oto nadszedł ten dzień.

Film Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn), to niejako kontynuacja opowieści o bohaterce, która zadebiutowała w 2016 roku w filmie Legion Samobójców. Co słychać dzisiaj u Harley Quinn?

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Po rozstaniu z Jokerem Harley Quinn dołącza do superbohaterek Czarnego Kanarka, Łowczyni i Renee Montoyi, aby uchronić młodą dziewczynę przed nikczemnym przestępcą – czytamy w krótkim opisie pod zwiastunem.

W filmie Ptaki Nocy, poza Margot Robbie zobaczymy między innymi Rosie Perez, Mary Elizabeth Winstead, Ewana McGregora, czy Jurnee Smollett-Bell.

Światowa premiera filmu zapowiedziana jest na 1 lutego 2020. W Polsce film będzie wyświetlany w kinach od 28 lutego 2020 roku. Nie możemy się doczekać!

https://www.instagram.com/p/B2hMp7gDEIy/

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News