Lenovo szuka patentów

patenty Lenovo

Lenovo Yoga Tablet został zaprojektowany z myślą o wygodzie użytkownika, działa bowiem
w trzech trybach: Trzymaj w dłoni, Połóż i Postaw, dzięki którym korzystanie z tabletu jest proste i wygodne. Ergonomia i atrakcyjny wygląd to jednak nie wszystko, dlatego producent zatroszczył się także o potrzebną, wytrzymałą baterię. Lenovo znalazło patent na tablet i chce teraz pobudzić kreatywność internautów!

 

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Propozycje patentów – czyli kreatywnych sposobów na ułatwienie i urozmaicenie codzienności – można zgłaszać poprzez dedykowaną stronę . Drugim sposobem jest opublikowanie widocznego dla wszystkich komentarza w social media (Facebook, Twitter, Instagram) z hashtagiem #patentylenovo. W akcji do wygrania jest sześć tabletów Lenovo Yoga, które ułatwią zwycięzcom realizację zgłoszonych pomysłów.

 

Szczegółowe informacje na stronie:

 

JURORZY:

 

 

5 sposobów na..” to jedyny kanał w YouTube, gdzie 5 chłopaków prezentuje 5 sposobów na ułatwienie sobie życia w naprawdę kreatywny sposób. Nie obce są im kulinaria, magiczne sztuczki, a zwłaszcza metody upraszczania codzienności, jak np. 5 sposób na skrytki nie do wykrycia, spakowanie się, a nawet przeżycie za 5 złotych dziennie.

 

Szarmant”, czyli Roman Zaczkiewicz, to pierwszy dżentelmen polskiego Internetu. Pasjonat mody męskiej, który przeniósł na polski grunt elegancję i światowe, męskie okrycie wprost z Oxfordu, Mediolanu i Paryża.

 

Jakoszczedzacpieniadze”, czyli Michał Szafrański, to nowa gwiazda Internetu, wyróżniony
w konkursie Blog Roku 2013. W zarządzaniu domowym portfelem Michał osiągnął poziom ekspercki. Porzucił ciepłą posadę, by stać się blogerem. Z powodzeniem udziela porad
dotyczących oszczędzania pieniędzy.

 

Antyweb to jeden z najpoważniejszych blogów technologicznych w Polsce od dobrych kilku lat. Na blogu pojawiają się nowinki dotyczące mobile’u, startupów oraz recenzje sprzętu IT.

Kampania potrwa pięć tygodni, zgłoszenia można przesyłać do 9 kwietnia 2014 roku. 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News