Japończycy stworzyli robota, dzięki któremu single będą czuli się kochani

Robot który wygląda jak pluszowa zabawka

Jeśli masz dość nieudanych związków i dramatów związanymi z relacjami międzyludzkimi, musisz wiedzieć, że japońska firma stworzyła robota, który ma dać ludziom poczucie, że są kochani.

Firma GROOVE X w ostatnim tygodniu pokazała robota, dzięki któremu wszyscy samotni ludzie poczują miłość. I nie chodzi tutaj o seks-robota ani miłość w tym cielesnym wymiarze. Robot przypomina przytulankę dla dzieci i będzie dostępny we wszystkich kolorach tęczy w cenie 3 tysięcy dolarów.

Czytaj również: 5 rzeczy, które znajdziesz tylko w Japonii

Producenci na wstępie ostrzegają: nasz robot, poruszający się na kółkach niestety nie pomoże ci w wykonywaniu domowych obowiązków, ale nauczy cię kochać!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Robot ma działać mniej więcej tak, że gdy go dotkniecie, obejmiecie, czy po prostu spojrzycie w jego stronę, poczujecie się tak, jak kochając drugą osobę, mieszankę relaksu i komfortu. Lovot ma reagować na emocje swojego właściciela i robić wszystko, aby napełnić go radością i dobrą energią.

Nazwa robota — Lovelot nawiązuje do słów love i robot. Wykorzystuje sztuczną inteligencję do naśladowania ludzkich emocji. Lovelot śpi, gdy jest przytulany i podąża za właścicielem, gdy jest wymawiane jego imię — kamera termowizyjna pozwala mu skanować pomieszczenie i znaleźć swojego właściciela.

Robot będzie wyposażony również w zestaw ubrań i akcesoriów. Chociaż preorder już trwa, Lovelot pojawi się na rynku dopiero w okolicach 2020 roku, także macie sporu czasu, by zdecydować, czy na pewno potrzebujecie go w swoim życiu.

Robot który wygląda jak pluszowa zabawka Robot który wygląda jak pluszowa zabawka

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News