Japończycy stworzyli robota, dzięki któremu single będą czuli się kochani

Robot który wygląda jak pluszowa zabawka

Jeśli masz dość nieudanych związków i dramatów związanymi z relacjami międzyludzkimi, musisz wiedzieć, że japońska firma stworzyła robota, który ma dać ludziom poczucie, że są kochani.

Firma GROOVE X w ostatnim tygodniu pokazała robota, dzięki któremu wszyscy samotni ludzie poczują miłość. I nie chodzi tutaj o seks-robota ani miłość w tym cielesnym wymiarze. Robot przypomina przytulankę dla dzieci i będzie dostępny we wszystkich kolorach tęczy w cenie 3 tysięcy dolarów.

Czytaj również: 5 rzeczy, które znajdziesz tylko w Japonii

Producenci na wstępie ostrzegają: nasz robot, poruszający się na kółkach niestety nie pomoże ci w wykonywaniu domowych obowiązków, ale nauczy cię kochać!


Robot ma działać mniej więcej tak, że gdy go dotkniecie, obejmiecie, czy po prostu spojrzycie w jego stronę, poczujecie się tak, jak kochając drugą osobę, mieszankę relaksu i komfortu. Lovot ma reagować na emocje swojego właściciela i robić wszystko, aby napełnić go radością i dobrą energią.

Nazwa robota — Lovelot nawiązuje do słów love i robot. Wykorzystuje sztuczną inteligencję do naśladowania ludzkich emocji. Lovelot śpi, gdy jest przytulany i podąża za właścicielem, gdy jest wymawiane jego imię — kamera termowizyjna pozwala mu skanować pomieszczenie i znaleźć swojego właściciela.

Robot będzie wyposażony również w zestaw ubrań i akcesoriów. Chociaż preorder już trwa, Lovelot pojawi się na rynku dopiero w okolicach 2020 roku, także macie sporu czasu, by zdecydować, czy na pewno potrzebujecie go w swoim życiu.

Robot który wygląda jak pluszowa zabawka Robot który wygląda jak pluszowa zabawka

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News