Filmowe i serialowe postacie z Netflix, które miały gorszy Blue Monday niż ty

Kobieta z zasłoniętymi oczami w morzu z dzieckiem

Blue Monday już prawie za nami. Jeśli dopadło Was dzisiaj przygnębienie i nic nie układało się po Waszej myśli, mamy dobrą wiadomość! Niektórzy mieli gorszy Blue Monday niż Wy!

W ramach przegonienia złego ducha, jaki przyniósł nam ten najbardziej depresyjny poniedziałek w roku, mamy dla Was zestawienie największych pechów, jakie przydarzyły się bohaterom produkcji dostępnych na Netflix!

1. Przyjaciele
(sezon 10, odcinek 2)

Grupa przyjaciol pozujaca do zdjecia

U Ross’a całe życie wygląda jak Blue Monday. Ale jeden dzień zapisał się w historii jako ten najgorszy. Było to wtedy, gdy ujrzał swoją ukochaną całującą się ze swoim najlepszym przyjacielem. A później zostało to niezręczne udawanie, że wszystko jest „w porządku”.
Przyjaciele to przebojowy serial komediowy o perypetiach paczki dwudziestolatków z Manhattanu.

2. Jak poznałem Waszą matkę
(sezon 6, odcinek 10)

Grupa przyjaciol pozujaca do zdjecia

W serii retrospekcyjnych obrazów Ted opowiada swoim dzieciom o tym, jak poszukując bratniej duszy, poznał ich matkę. Była to historia pełna wzlotów i upadków. Zdecydowanie nie było się z czego cieszyć, kiedy pewnego razu na Teda przeszła klątwa z jego przeklętego i pechowego przyjaciela, Blitza. W tym dniu Teda ominęła m.in. najbardziej legen- wait for it – darna impreza w historii.

3. Nago

Kobieta w sukni ślubnej

Za każdym razem, kiedy Rob Anderson (Marlon Wayans) jest bliski poślubienia kobiety swoich marzeń, budzi się nago w hotelowej windzie i na nowo przeżywa dzień swojego ślubu. Jeśli jeszcze nigdy nie utknęliście nago w windzie, to znaczy, że nie wiecie co to prawdziwy Blue Monday.

4. Seria niefortunnych zdarzeń

Mężczyzna patrzący przez wizjer

Seria niefortunnych zdarzeń ze zdobywcą nagród Emmy i Tony Neilem Patrickiem Harrisem w roli głównej opowiada tragiczną historię sierot Baudelaire – Wioletki, Klausa i Słoneczka. Zły wuj rodzeństwa, hrabia Olaf (Harris), zrobi wszystko, by przejąć ich spadek. Dzieci muszą udaremnić jego nikczemne plany i zdemaskować oszustwa, by w końcu rozwiązać zagadkę tajemniczej śmierci swoich rodziców, przy okazji odkrywając struktury tajnej organizacji i ujawniając sekret zaginionej cukierniczki.

5. Nie otwieraj oczu

Kobieta z zasłoniętymi oczami na łodzi

Tajemnicza siła dziesiątkuje światową populację i pewna jest tylko jedna rzecz — gdy to zobaczysz, odbierzesz sobie życie. W tej sytuacji Malorie mierzy się z nieznanym, próbując przy tym ocalić w sobie miłość i nadzieję. Wkrótce musi uciekać z dwójką dzieci w dół zdradliwej rzeki do jedynego miejsca mogącego zapewnić im schronienie. Jednak aby mieć szansę na przeżycie, uciekinierzy muszą odbyć całą dwudniową podróż z zasłoniętymi oczami. Chyba dzisiaj nie jest tak najgorzej, skoro nie mamy przed sobą apokaliptycznej wizji końca świata.

6. Ocean’s Eleven: Ryzykowna gra

Męzczyzni w okularach siedzacy na krzeslach

Zaraz po wyjściu z więzienia Danny Ocean planuje kolejny skok. Tym razem zamierza ukraść ponad 150 mln USD ze wspólnego skarbca trzech kasyn oraz równie cenną kobietę ich właściciela. Głośna komedia sensacyjna z doborową obsadą.

Rate this post