Audioriver ogłasza podział na dni i sceny

Mimo że Audioriver nie zamknął jeszcze listy swoich gwiazd, które wystąpią na płockiej plaży w dniach 24-26 lipca, to organizatorzy już dziś prezentują, jak program rozkłada się na trzy festiwalowe dni oraz poszczególne sceny. Oprócz tego, wbrew wcześniejszym założeniom, już teraz wprowadzają do sprzedaży bilety jednodniowe.

-Tak, jak w poprzednich latach, tak i tym razem, wejściówki na pojedyncze dni miały być dostępne dopiero na kilka dni przed festiwalem, ale pod wpływem bardzo licznych zapytań o ich dostępność, postanowiliśmy zmienić dotychczasową praktykę – opowiada Łukasz Napora, rzecznik prasowy Audioriver -Choć karnety trzydniowe i dwudniowe sprzedają się równie dobrze, jak w ostatnich latach, widzimy coraz większe zainteresowanie przyjazdami tylko na piątek, sobotę lub niedzielę. To chyba efekt coraz większych gwiazd, jakie mamy w programie. Jest sporo ludzi, którzy przyjadą chętnie niemal wyłącznie na koncerty Roisin Murphy czy Underworld i chcemy już teraz umożliwić tym osobom zaplanowanie sobie wyjazdu do Płocka.

http://www.youtube.com/watch?v=VbX7ASDLwAk

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Jednodniowe bilety na piątek i sobotę mają jedną cenę, która nie zmieni się aż do festiwalu i wynosi ona 140 zł. Co istotne i do zapamiętania, takie wejściówki tracą ważność po opuszczeniu terenu wydarzenia. Bilety na Sun/Day w cenie 50 zł także są już w sprzedaży, lecz została ich zaledwie garstka. Do nabycia są wciąż karnety dwudniowe za 220 zł oraz trzydniowe za 270 zł. Wszystkie rodzaje wejściówek dostępne są w salonach Empik w całej Polsce oraz na www.audioriver.ebilet.pl.

Oczywiście nieco irracjonalne byłoby uruchamianie sprzedaży biletów jednodniowych, bez podania programu z podziałem na dni. Oto i on:

AUDIORIVER BY NIGHT

Plaża nad Wisłą w Płocku / od 19:00 do 07:00 w piątek i sobotę (nazwiska podane w porządku alfabetycznym, a nie wg kolejności koncertów):

PIĄTEK (24 lipca)

Main Stage: Róisín Murphy, Crazy P live, Gramatik, Hercules & Love Affair+ support

Circus Tent: Audion live, Ben Klock b2b Marcel Dettmann, Fur Coat, Joy Orbison + support

Last.fm Hybrid Tent: Dieselboy, DJ Marky feat. Stamina MC, High Contrast, Icicle – Entropy live, Jaguar Skills, Noisia, Rawtekk live + support

Wide Stage: ALSO (Second Storey & Appleblim) live, Baasch, Bicep, Graze live, Kalipo live + support

SOBOTA (25 lipca)

Main Stage: Underworld, Damian Lazarus & The Ancient Moons, Nervy, Roni Size Reprazent live, Spor feat. SP:MC + support

Circus Tent: Adam Beyer, CW/A (Clockwork & Avatism ) live, Rødhåd, Solomun, Tale Of Us + support

Last.fm Hybrid Tent: John Talabot, Simian Mobile Disco (dj set), Tiga live, + zagraniczna gwiazda + support

Wide Stage: Karenn live, SpectraSoul, Technimatic, Zenker Brothers + support

AUDIORIVER SUN/DAY: niedziela, 26 lipca (Secret location, Płock)

Stage One: Anja Schneider, Black Coffee, Damian Lazarus + support

Stage Two: Breakage, dBridge, London Elektricity Hospital Summer Set + support

Audioriver - key visual

To oczywiście wciąż nie jest pełny program Audioriver. Do ogłoszenia zostało jeszcze kilkudziesięciu polskich artystów, Targi Muzyczne, Fashion Day oraz kino festiwalowe.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News