Patrzymy w gwiazdy i słuchamy elektroniki: przedfestiwalowa playlista Project Masow

Ludzie bawiący się na festiwalu Project Masow

W ten weekend rusza Project Masow 2018 pod hasłem patrzymy w gwiazdy. Muzyka elektroniczna, zabytkowy Fort Mierzwiączka i czas… deszczu Perseidów. Palec pod budkę!

To już czwarty raz, kiedy grupa przyjaciół łączy siły, by zorganizować imprezę pod gwiazdami. W weekend (10-12 sierpnia) będzie okazja, by potańczyć do dźwięków muzyki elektronicznej, odnaleźć nieznane gwiazdy za pomocą profesjonalnych teleskopów, nauczyć się sztuki DJ’skiej, porozmawiać z twórcami o ich pracy, czy wypocząć w strefie relaks, a wszystko to odbędzie się w nietuzinkowej, XIX wiecznej przestrzeni zabytkowego Fortu Mierzwiączka – Twierdzy Dęblin. Z atrakcji, między innymi, warsztaty DJskie, spotkanie z autorem kanału Astrofaza i wspólne myślenie życzeń pod deszczem spadających gwiazd.

Project Masow jest zrzeszeniem twórców, którzy wierzą w wolną sztukę i chcą rozpowszechniać ją za darmo, w związku z czym impreza jest niebiletowana.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Zanim jednak spotkamy się w Dęblinie, mamy dla Was małą playlistę prosto od festiwalowych artystów.

Yellen

Eksperymentalna, nieregularna, basowa, a przede wszystkim bezpardonowo eklektyczna! W przestrzeni muzyki fascynuje ją wszystko co dziwne i połamane. Yellen pochodzi z północy Polski – swój gust muzyczny kształtowała podczas trójmiejskich imprez, oscylujących wokół muzyki dub, dnb, dubstep, electro. Jest członkiem znanego kolektywu electrified. i odwiedzi Project Masow po raz drugi.

Capo

Capo to DJ, promotor, współtwórca kolektywu Module. Kilkanaście lat grania i kolekcjonowania płyt winylowych wywarło duży wpływ na jego technikę miksowania oraz niebanalną selekcję. Można było go usłyszeć na imprezach w berlińskim Tresor.Berlin (OFFICIAL), Audioriver Festival oraz Instytut, a także w najlepszych klubach na terenie kraju. W ramach cyklu Mødule, na jego zaproszenie Polskę odwiedzili artyści tacy jak: Zadig, UVB, Henning Baer, Pearl, czy Setaoc Mass. Klubowy dzik, któremu żaden parkiet nie straszny.

Szmer

Następnym artystą, który wystąpi na Project Masow 2018 jest Szmer to solowy alias połowy duetu The Effaith i członka kolektywu Mødule- Michała Aleksiewicza. Na scenie techno działa od 2011 roku i od tego czasu zagrał wiele imprez w Polsce, kilka w Berlinie i Austrii. Jako członek Mødule jest współodpowiedzialny za zamieszanie w południowej części Polski za sprawą bookingów, takich jak Amotik, Dimi Angélis, Remco Beekwilder, Leiras, PEARL i wiele innych. Imprezy Mødulecieszą się solidną renomą za sprawą mrocznego klimatu, o który dba każdy z członków i ich goście. Niedawno gościł w berlińskim klubie Tresor.

Pysh

Pysh – polski producent, DJ, indywidualista z poczuciem humoru, który w muzyce idzie własną drogą, a nie podyktowaną modą, ukazując swoje spojrzenie na elektroniczne dźwięki. To jeden z tych szczęśliwców, dla których muzyka jest nie tylko pasją, a życiem i pracą. Systematycznie spędzany czas w studiu już po kilku miesiącach od startu w 2009 roku przyniósł efekty w postaci wydania pierwszej EP’ki, a chwilę później duet Booka Shade uznał jego produkcję za najlepszą w organizowanym konkursie na remix kawałka „Regenerate”, co pozwoliło mu na rozwinięcie skrzydeł i występy w klubach w całej Polsce oraz Berlinie czy Zurichu. 3 lata później podjął współpracę z niemiecką wytwórnią Einmusika Recordings, gdzie wydał swój winyl i następnie album, który trafił do sklepów w 2014 roku. Filip w tym samym okresie otwierał Main Stage na dobrze nam znanym Audioriver Festival. Pysh przeprowadzi także warsztaty Djskie.

Jan Knąber

Tim Knabb Jan Knąber – zadeklarowany miłośnik muzyki elektronicznej, bezgranicznie zakochany i oddany ciężkim brzmieniom Techno. Na warszawskiej scenie klubowej zadebiutował niespełna 9 miesięcy temu, do swojego CV dopisując miejsca takie jak Mekka, Cud nad Wisłą, czy imprezę Warsaw Secret Location ( HS Kolektiv ). Bezkompromisowy i elektryczny jak muzyka, którą prezentuje.

Deviant

Deviant to wieloletni raver który kocha mocne i szybkie industrialne brzmienia, żyjący tak jak gra szybko i intensywnie. Twórca Warsaw Secret Location oraz Warsaw Rave Club. Promotor i DJ niepoprawny optymista który na równi z muzyką stawia tylko swoją brodę.

Pełny line-up i jeszcze więcej informacji znajdziecie na wydarzeniu tegorocznej edycji Project Masow: https://www.facebook.com/events/189433101697311/

Masow Patrzymy w gwiazdy i słuchamy elektroniki: przedfestiwalowa playlista Project Masow

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News