Tajemnicza postać w złotej masce rozgrzeje Warszawę. Claptone wystąpi w Palladium

Postać w masce za konsoletą

To jedna z niewielu osób w branży muzycznej, której skutecznie od wielu, wielu lat udaje się ukryć swoją tożsamość. Już 9 lutego w warszawskim Teatrze Palladium wystąpi Claptone w doborowym towarzystwie.

Nie można było wybrać lepszego miejsca na koncert Claptone’a, ukrytego za złotą maską. Teatr Palladium to w końcu jedno z najpopularniejszych miejsc koncertowych i teatralnych o przedwojennej tradycji. Występ Claptone’a zostanie dopełniony przez Rivę Starr i Doorly.

Impreza odbędzie się już 9 lutego. Bilety dostępne są tutaj. Warto śledzić także wydarzenie na Facebooku. Dopełnieniem całości imprezy będą Weikum oraz wspólny występ M1k3 z Midi Zoo.

Baner promujący koncert Claptone'a

A na koniec, w ramach edukacji muzycznej, kilka słów o każdym z artystów.

1. Claptone

Claptone to rozpoznawalny na całym świecie dj i producent, jednak nigdy nie zdradził swojej tożsamości. W 2018 roku wydał swój kolejny album zatytułowany Fantast i znalazł się w czołówce rankingu TOP100, corocznie przeprowadzanym przez DJ MAG i Beatport. Zajął drugie miejsce zaraz po Carlu Coxie w THE ALTERNATIVE TOP 100 DJs LIST.

2. Riva Starr

Riva Starr znany też jako Stefano Miele ze Wschodniego Londynu, to nie tylko szanowany DJ, producent, ale i właściciel Snatch! Records. W rankingu THE ALTERNATIVE TOP 100 DJs LIST znalazł się na miejscu 31 zaraz przed Jorisem Vornem.

3. Doorly

Doorly to producent ale przede wszystkim Dj. Jego cykl imprez Doorly & Friends bije rekordy popularności na całym świecie. Współpracuje z firmą Pioneer jako jeden z Pro-DJ Ambassadors, jest bezpośrednio zaangażowany w testowanie, projektowanie i szkolenie Pioneera dla DJów. Utrzymuje niezmienną obecność na Ibizie już 13 sezon, występując w Amnesia, Hi, Pikes Hotel, Elrow, Mambo i Pacha.

Rate this post