Stuletnia modelka w British Vogue!

stuletnia modelka w Vogue

Często sądzimy, że jesteśmy na coś za starzy, za poważni, że już za późno. Nie tym razem! Stuletnia Bo Gilbert obala wszelkie bariery. Szczególnie te wiekowe. Kim jest charyzmatyczna Starsza Pani, która właśnie pojawiła się w Vogue’u?

Srebrnowłosa Gilbert to nic innego, jak sama w sobie ikona mody. Urodziła się w 1916 roku i od zawsze rozwijała się w kierunku każdego rodzaju trendów. Jej ulubionym czasem modowym stały się lata 50., a wzorem do naśladowania sama Audrey Hepburn. Przez dekady dokładała wszelkich starań, aby codziennie wyrażać siebie przez modę i dobry styl, ale jak sama podkreśla – ubierać się dla samej siebie, ale nigdy wystroić się tylko dla mężczyzn czy kogokolwiek innego.

Starsza Pani w okularach

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Teraz pomimo wieku, nadal czynnie uczestniczy w modowym świecie. Obecnie została pierwszą w tym wieku modelką stron brytyjskiego Vogue’a. Zapozowała dla ekskluzywnego domu towarowego Harvey Nichols (fotografowana przez Phila Poyntera), aby uczcić 100 rocznicę magazynu British Vogue. Na jej stylizację składały się jednocześnie okulary od Valentino, płaszcz od Dries Van Noten, top od Victorii Beckham, naszyjnik od Lanvin i spodnie od The Row.

Starsza pani pozująca do zdjęć

Jesteśmy dumni z zaangażowania Bo Gilbert w projekt, który udowadnia, że starsze pokolenie również może być stylowe, nie obawiając się reakcji – podkreśla Harvey Nichols – Był to niezaprzeczalnie przywilej pracować z taką wspaniałą damą, która posiada swój niezależny i ponadczasowy styl.

Zostanie wyświetlony również film dokumentalny wyreżyserowany przez Kella Mitchella, który zarejestruje przygodę Pani Gilbert w brytyjskim Vogue’u.

tekst | Karolina Zaborowska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News