Spójrz inaczej na miasto. Tomasz Rodzik i Mateusz Szeliga stworzyli krótki film osadzony w klimacie polskich osiedli

To projekt, którzy łączy modę i kulturę miejską, osadzoną w klimacie polskich osiedli. Dokument o pasji fotografowania kultury miejskiej i niekończącej się przygodzie, jaką jest poszukiwanie własnego stylu.

Tomasz Rodzik to młody twórca wideo, Mateusz Szeliga zajmuje się fotografią kultury miejskiej. Z połączenia tych mocy, powstała historia o pielęgnowaniu zajawki, która staje się pretekstem do odkrywania piękna polskiej architektury modernistycznej.

W krótkim filmie kamera podąża śladami Mateusza Szeligi, którego możecie kojarzyć między innymi z cyklu Stara-Nowa Szkoła. To projekt zainicjowany w 2017 roku, który pokazuje modernistyczną architekturę polskich miast – Wrocławia, Jeleniej Góry, Zgorzelca i Katowic.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

W produkcji Spójrz inaczej na miasto, eksplorujemy kultowe miejscówki Wrocławia i Katowic z perspektywy młodego fotografa. Film udowadnia, że piękno jest sposobem patrzenia na świat i dostrzegania tego, czego przeciętny przechodzień nie zauważa. Jest to opowieść o mieście jako przestrzeni do życia i budowania własnego stylu w dialogu z otoczeniem.

Przekonajcie się sami, klikając play na górze strony! Cieszymy się, że możemy być częścią tego projektu!

Zobacz również:
Mateusz Szeliga: Odczarowujemy osiedla
Mateusz Szeliga: Stara, nowa szkoła
Buty są częścią miasta. Fotograficzna opowieść Mateusza Szeligi
Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News