Kto w tym roku dołączy do grona Zwolnionych z Teorii?

Sala wypełniona ludźmi oraz scena z biało-różową grafiką

Wielki Finał Zwolnionych z Teorii odbędzie się już w najbliższy wtorek w Warszawie. W tym właśnie dniu zostaną wręczone Złote Wilki za realizację najlepszych projektów społecznych w tym roku. Co wiemy więcej?

Zwolnieni z Teorii to ogólnopolska olimpiada projektów społecznych kierowana do studentów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Od 2014 r. prawie 5 tysięcy studentów i uczniów zorganizowało w ramach platformy 1074 projekty w ponad 300 miejscowościach. Poniżej możecie obejrzeć relację z zeszłorocznej edycji Wielkiego Finału Zwolnionych z Teorii.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Tegoroczny finał odbędzie się we wtorek, 20 czerwca 2017 w warszawskim Soho Factory.

Od godz. 10.00, w porannej części wydarzenia uczestnicy będą mogli wysłuchać prelekcji gości specjalnych oraz obejrzeć eliminacje Pitch Contest supported by Coca-Cola – konkursu na najlepszą prezentację projektu. O godz. 16.30 rozpocznie się część oficjalna Wielkiego Finału, podczas której rozdane zostaną Złote Wilki.

Finał zgromadzi łącznie 1 tys. osób: studentów i uczniów – autorów projektów społecznych, partnerów i beneficjentów projektów oraz reprezentantów środowiska biznesowego, akademickiego i artystycznego.

Wicepremier Jarosław Gowin w trakcie Wielkiego Finału Zwolnionych z Teorii wręczy Złote Wilki za najlepsze projekty społeczne. Wydarzenie otworzą Filip Chajzer i Dorota Wellman, a wśród naszych gości są m.in. Olga Kozierowska, autorka kobiecego portalu biznesowego Sukces pisany Szminką, Rafał Plutecki – Szef Google Campus Warsaw, Kamila Sidor – założycielka Geek Girls Carrots czy Rafał Masny, autor jednego z najbardziej popularnych polskich kanałów YouTube.

Partnerami strategicznymi Zwolnionych z Teorii są The Coca-Cola Foundation, T-Mobile oraz Bank Zachodni WBK. Partnerem merytorycznym została Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności, a patronat honorowy objęło Ministerstwo Rozwoju. Partnerem strategicznym Wielkiego Finału jest Fundacja PZU.

Więcej informacji odnośnie Wielkiego Finału Zwolnionych z Teorii znajdziecie bezpośrednio na stronie wydarzenia na Facebooku – TUTAJ.

Zwolnieni z Teorii 2017 Plakat

Zdjęcie wyróżniające: Radek Świątkowski

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News