Koc & Stefanowski: Hunger for Love

Dziewczyna leżąca na ławie w sukience

Eklektyczny wystrój łódzkiego apartamentu nasuwa skojarzenia kultowych erotyków i romansów z lat 90. Ciepłe, przyprawowe kolory wnętrza pieszczą zmysły i rozpalają wyobraźnię. Wzory na dywanach, kanapach i fotelach nawiązują do fascynacji Indiami oraz Meksykiem.

Piękna Ava z Gaga models, łącząc w sobie chłodną niedostępność, jak również młodzieńczy ogień, idealnie współgrając z elementami wykorzystanymi w materiale. W stylizacjach odnaleźć można wiele bieżących trendów łączących elementy nowoczesne ze starą szkołą. Na zdjęciach znajdziemy: metaliczny trend ograny przez Martę Kuszyńską, błysk vinylu w bomberze od Jarosława Ewerta, inspirowane tokijskim Harajuku frędzle i dzwony od Emanueli Górki, miękkie i lejące się bordo od CatCat czy total black look od Edyty Jermacz W makijażach postawiliśmy na naturę, podkreślając uderzające piękno modelki o niepokojącym i elektryzującym spojrzeniu.

Zdjęca: Koc & Stefanowski
Modelka: Ava / Gaga Models
Stylizacja: Mariusz Briański
Asystentka stylisty: Emanuela Górka
Makijaż/Włosy: Aga Zajdel

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Dziewczyna siedząca na fotelu w różowym swetrze i niebieskiej koszuli pod spodem Dziewczyna w ciemnych spodniach typu dzwony stojąca w eklektycznym wnętrzu Dziewczyna leżąca na fotelu z wikliny Portret blodynki ubrane na czarno Dziewczyna opierająca się o regał Dziewczyna siedząca z ciemnej sukience na podłodze w okolicy kwiatka Dziewczyna leżąca na tapczanie, podpierająca głowę ręką z futrzastą poduszką pod ramieniem

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News