Jak wyglądają posiłki w japońskich szpitalach?

Posiłek podany na tacy

Wszyscy wiemy, że szpitalne posiłki nie cieszą się najlepszą opinią. Szczególnie w Polsce. Można podsumować to tak: o gustach niby się nie dyskutuje, ale wątpliwą sprawą jest, że w szpitalu się najesz do syta. A jak jest w Japonii?

Społeczność Reddit po raz kolejny nas nie zawiodła i tym razem podzieliła się zdjęciami posiłków z tamtejszych szpitali. I wniosek jest jeden: pacjentów można traktować jak ludzi. Poniższe zdjęcia przedstawiają posiłki serwowane w szpitalu w mieście Mito, a autorką zdjęć jest świeżo upieczona mama. Podobno szpital ten jest powszechnie znany z wysoko-jakościowych posiłków, ale mając na myśli wysoką jakość, nie mówimy o kromce chleba i kostce masła. Oj nie… Zresztą, przekonajcie się sami!

Pełny post Reddit znajdziecie tutaj.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


0 6 Jak wyglądają posiłki w japońskich szpitalach? 1 8 Jak wyglądają posiłki w japońskich szpitalach? 2 8 Jak wyglądają posiłki w japońskich szpitalach? 3 7 Jak wyglądają posiłki w japońskich szpitalach? 5 7 Jak wyglądają posiłki w japońskich szpitalach? 6 8 Jak wyglądają posiłki w japońskich szpitalach? 7 7 Jak wyglądają posiłki w japońskich szpitalach? 9 6 Jak wyglądają posiłki w japońskich szpitalach? 11 4 Jak wyglądają posiłki w japońskich szpitalach? 15 2 Jak wyglądają posiłki w japońskich szpitalach? 4 8 Jak wyglądają posiłki w japońskich szpitalach?

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News