HIRO weekenduje

Do weekendu nie trzeba dwojga, a całej masy niezłych imprez. Jeśli jeszcze nie wiecie, co ze sobą zrobić (serio?), sprawdźcie nasze propozycje. W Warszawie będzie gorąco i to nie tylko na termometrze.

PIĄTEK

gif1

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Pozdrowienia z Open’era

Żeby tym, którzy nie pojechali na festiwal, nie był smutno, w Hockach Klockach impreza z największymi artystami, którzy od 2002 roku przewinęli się przez sceny Open’era. Double Trouble oraz Rafał Rejowski ulżą nam w cierpieniu i zaproszą do tańca.

Miejsce: Hocki Klocki

Start: 22:00

Wstęp: wolny

Mocny bit BeatKultury

Jak co piątek w Pomost 511 BeatKultura, czyli jedne z najlepszych imprez nad Wisłą. Tym razem zagrają: DTL, Eklektik Selektah, Panda i Homer. Skończymy bladym świtem!

Gdzie: Pomost 511

Start: 21:00

Wstęp: wolny

SOBOTA

4nZRdfg

Mama Selita na mieście

Pamiętacie cykl Miejskie Granie w Plażowej? Tym razem na nadwiślańskiej scenie zagra Mama Selita. Czysta muzyczna energia, melodyjne riffy, hipnotyzujący puls i charyzmatyczny wokal.

Gdzie: Plażowa

Start: 21:00

Wstęp: wolny

Wegański ramen

A może sobotni obiad trochę inaczej niż zwykle? W Kubek i Ołówek gościnnie zagości (Pop-up) Vegan Ramen Bar. Do zjedzenia domowej roboty wegańskie Creamy Miso Ramen oraz Green Curry Ramen. Głodni?

Miejsce: Kubek i Ołówek

Start: 13:00

Wstęp: wolny

Joga na plaży

Przygotuj matę i rusz nad Wisłę trochę się wyjogować! Podczas zajęć w Plażowej będzie można poznać różne techniki asan, nauczyć się oddychać i porozmawiać trochę o dietetyce.

Miejsce: Plażowa

Start: 12:00

Wstęp: wolny

Surf Academy Wisła

Miałeś wyjechać na windsurfing, ale nie wieje? Chcesz spędzić czas aktywnie, kreatywnie i na wodzie? Rozpocznij sezon deskowy nad Wisłą! Można wziąć udział w spływie albo wypożyczyć sprzęt.

Miejsce: Pomost 511

Start: 12:00

NIEDZIELA

gif2

Stand-up Polska w Placu Zabaw

Zdaje się, że Plac Zabaw to idealne miejsce do takich imprez. Pięciu standuperów – między innymi Sebastian Rejent, Karol Kopiec i Michał Kempa, zabawią nas już w niedzielę.

Miejsce: Plac Zabaw

Start: 20:00

Wstęp: wolny

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News