Festiwal Przenikania: każdy może tworzyć sztukę

Sklejka z logo Festiwalu Przenikania i widoku na budynek i ludzi stojących przy oświetlonych straganach

W kalendarium warszawskich wydarzeń kulturalnych pojawiła się nowa inicjatywa. Mowa o Festiwalu Przenikania. Jego pierwsza edycja odbędzie się już w najbliższy weekend. Jesteście ciekawi co się będzie działo?

Już 20 i 21 maja 2017 na warszawskim Dziedzińcu Kultury Jerozolimskie 107 odbędzie się I edycja Festiwalu Przenikania. Głównym założeniem wydarzenia jest pokazanie jego uczestnikom zjawiska przenikania się różnych dziedzin sztuki i kultury, a także przenikania sztuki do życia codziennego. Każdy z nas może uczestniczyć w procesie tworzenia sztuki i designu.

Czekają na Was dwa dni, w trakcie których organizatorzy zaplanowali szereg koncertów, wystaw, performance’ów, warsztatów artystycznych, a także pokazów filmowych i teatralnych. Będziecie mogli między innymi obejrzeć wystawę zbiorową, wpisaną do programu warszawskiej Nocy Muzeów, wziąć udział w warsztatach malowania obrazów na żywo do improwizowanej muzyki, czy warsztatów z malowania mebli i deskorolek. Co więcej, wydarzeniu będzie towarzyszyć także targ jedzeniowy, oferujący potrawy z różnych stron świata, także nakarmicie nie tylko swoją duszę, ale także ciało.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a szczegółowy program i więcej informacji znajdziecie na stronie Festiwal Przenikania oraz na Festiwal Przenikania na Facebooku. Do zobaczenia w sobotę!

Plakat promujący Festiwal Przenikania

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News