Chloë Sevigny i jej koci debiut

blondynka w brązowej czapce głaszcząca czarnego kota

Chloë Sevigny już wkrótce debiutuje na wielkim ekranie! Na festiwalu w Cannes w maju będzie miała miejsce premiera jej filmu krótkometrażowego pod tytułem Kitty.

Chloë Sevigny znana jest przede wszystkim z filmów, chociażby Melinda i Melinda Woody’ego Allena, Dogville Larsa von Triera czy American Psycho Mary Harron. Ale niedługo będziemy mogli ją nazywać nie tylko aktorką, projektantką i modelką, ale też reżyserką.

Film Kitty jest oparty na opowiadaniu Paula Bowlesa o tym samym tytule. Historia przedstawia młodą dziewczynę, której największym marzeniem jest zostanie kotem i jednego dnia… budzi się jako kot.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Sevigny przyznaje, że wybrała to dzieło Bowlesa, ponieważ zawiera elementy realizmu magicznego, który osobiście bardzo lubi w filmach. Opowiadanie przedstawia też transformację i relację dziewczyny z matką – tematy, które dla Chloë Sevigny są bardzo prawdziwe.

 

Chloe Sevigny w białym t-shircie z czarnym nadrukiem, z uniesionymi nad głowę rękami, na szaro-niebieskim tle

tekst | Lena Maksiak

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News