Why Bruce prezentuje drugi singiel i teledysk „Keep keepin’ me real”

Po dobrze przyjętym debiutanckim singlu Ogień, duet Why Bruce powraca z nowym utworem, który klimatem teledysku przeniesie nas w klimat lata na Helu.

Why Bruce, w skład którego wchodzi Kashia Socha – wokalistka oraz nasz redaktor naczelny Krzysztof Grabań (tutaj w roli producenta muzycznego), porusza się w stylistyce pop, rap, chill wave. Wczoraj miała miejsce premiera ich najnowszego singla zatytułowanego Keep Keepin’ Me Real. O czym opowiada utwór?

Piosenka opowiada o chwiejnym nastroju spowodowanym rozbieżnością i brakiem spójności w emocjach. Keep keepin’ me real jest wołaniem o obecność, prośbą o nie bycie pozostawionym samemu sobie. Mimo że, jak wynika z tekstu, w tej trudnej relacji występuje wiele niedomówień, problemów i nieścisłości, jest to jedyna rzecz utrzymująca w prawdziwym, realnym świecie – mówi Kashia Socha.

Chcieliśmy przełamać estetykę wideo, w którym główną rolę gra piękna dziewczyna, klimatami wprost z nieuporządkowanego kempingu – stare przyczepy, suszące się ubrania i pianki surfingowe. Inspiracją była też przyroda półwyspu w zestawieniu z obecnością człowieka w tym miejscu. Większość zdjęć nakręciliśmy dronem i celowo zachowaliśmy cyfrową plastykę obrazu, dodając przesadzone, nienaturalne kolory – dodaje Kris.

Za zdjęcia do teledysku odpowiada Hubert Jim Zieliński, a klip montował Oskar Zieliński. Stylizacje, które możecie zobaczyć w najnowszym singlu to zasługa Katie December. Muzycznie, gościnny udział w tworzeniu utworu wziął Atari Wu.

Zobacz również: „Czekam na ciebie, jak na koniec reklam”: Why Bruce prezentuje debiutancki singiel i klip „Ogień”
Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News