„Czekam na ciebie, jak na koniec reklam”: Why Bruce prezentuje debiutancki singiel i klip „Ogień”

Premiera debiutanckiego klipu i singla Ogień odbyła się 23 listopada w Milk Studio Warsaw. Od soboty klip jest dostępny na YouTube i jak można zobaczyć po liczbie wyświetleń, komentarzy oraz reakcji, debiutujący zespół natychmiast podbił serca słuchaczy.

Why Bruce porusza się w stylistyce pop/rap/chill wave, zarówno po polsku jak i angielsku, dzięki inspiracjom zaczerpniętym od gwiazd światowej sławy, takich jak Ariana Grande, Doja Cat czy Tommy Genesis. Jest to duet, w którego skład wchodzą: Kashia Socha – wokalistka i Krzysztof Grabań (Kris) – producent muzyczny.

Do powstania zespołu w lutym 2018 roku przyczynił się… internet. Poznaliśmy się przez Instagram. Kris usłyszał moje covery i zaproponował mi współpracę przy muzyce. Zgodziłam się i zaczęliśmy działać – opowiada Kashia Socha, modelka, wokalistka i autorka tekstów. Za muzykę odpowiedzialny jest Krzysztof Grabań (Kris) – naczelny magazynu HIRO.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Łączy nas wspólna pasja do muzyki, ale jesteśmy twórcami multidyscyplinarnymi. Tworząc muzykę widzimy podobne obrazy. Od początku do końca mamy wizję tego jaki obraz będzie towarzyszył dźwiękom, które powstają – mówi Kris.

Co do samego utworu i teledysku, Kashia Socha, zapytana o historię z nią związaną opowiada: Piosenka opowiada o emocjach, jakie grają w głowie młodej osoby, która staje się nagle zaangażowana w zbyt silne dla niej uczucia. Z jednej strony chce „roztopić się” pod wpływem dotyku, z drugiej strony „czeka, jak na koniec reklam” tego czekania ma dość. W teledysku chcieliśmy uchwycić relację między mną a innymi ludźmi. Mimo że non stop jestem wśród innych osób, brak jest interakcji. Naszym zamiarem było pokazanie tej burzy emocji. Samochody, burza, później ujęcia z dziewczynami i spokojne beauty shoty na różowym tle. Wszystkie te sceny różniąc się od siebie, przekazują różne odczucia.

Montaż i postprodukcja: Mirek Mamczur
Zdjęcia: Piotr Dębski oraz Kacper Żywiecki
MUA: Ewa Michalik i Anna Piechocka

Mężczyzna w białym garniturze i kobieta w futrze na różowym tle

4/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News