Tory Lanez na jedynym koncercie w Polsce!

Mężczyzna bez koszulki z wytatuowanym torsem i łańcuchem

Tory Lanez, raper z Kanady, który pretenduje do zostania zaraz po Drake’u, najpopularniejszym artystą pochodzącym z Toronto, w końcu odwiedzi Polskę! W ramach promocji debiutanckiego albumu I Told You, młody Kanadyjczyk wystąpi w warszawskiej Progresji już w marcu, a towarzyszyć mu będzie VeeCee.

O 24-letnim raperze głośno jest od kilku dobrych lat. Zresztą nic dziwnego, że większość osób zdążyła już o nim usłyszeć – Lanez w ciągu swojej kariery, zdążył wydać 15 mixtape’ów, jedną EP-kę i ponad 40 singli. Trudno aż uwierzyć, że po 7 latach od udostępnienia swojego pierwszego mixtape’u, Kanadyjczyk dopiero teraz zaprezentował światu swój pierwszy album, wydany pod szyldem wytwórni Interscope Records.

Raper niesiony przez tłum fanów

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Nazwa debiutanckiego krążka rapera nie jest przypadkowa. I Told You to wiadomość dla wszystkich, którzy nie wierzyli w młodego Laneza i twierdzili, że jego marzenia nie są możliwe do spełnienia, kiedy on uparcie twierdził, że mu się uda. To komunikat skierowany do tych, którzy mówili, że życie celebryty nie jest osiągalne dla osób takich jak Tory, który został bezdomnym w wieku zaledwie 15 lat. Kanadyjczyk jednak tryumfuje i dumnie pyta: „A nie mówiłem?”, pokazując tym samym, że wszystko da się zrobić, jeśli się tylko wystarczająco stara i wierzy w swoje możliwości.

Singiel Say It, promujący album rapera, w pierwszym tygodniu od wydania, dotarł na 23 miejsce Billboard Hot 100. Obecnie ma na YouTubie ponad 105 milionów wyświetleń. Cała płyta jest jedną wielką historią, w której Tory Lanez opisuje, jak zmieniło się jego życie na lepsze, podczas kiedy ścigał swoje marzenia.

Jedyny koncert w Polsce, promujący płytę I Told You, odbędzie się 22 marca 2017 roku w Warszawie. Tory Lanez wystąpi przed swoimi fanami w klubie Progresja, a bilety w cenie od 99 zł, będzie można nabyć od 15 września za pośrednictwem aplikacji Going oraz w salonach sieci TicketPro na terenie całego kraju. Radzimy spieszyć się z zakupem biletów, bo wejścia na koncerty rapera błyskawicznie się wyprzedają, a jest to booking obok którego nie można przejść obojętnie!

Tekst: Olga Retko

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News