Szara Eminencja Jzkfoto nadchodzi

Wystawa Szara Eminencja

Lubicie analogi i klimat miasta jak z powieści Żulczyka? Już w najbliższą sobotę (25 czerwca) na Złotej 7 w Warszawie, odbędzie się wernisaż wystawy fotografii SZARA EMINENCJA. Kolekcja zdjęć stanowi serię krótkich momentów uchwyconych na analogowej kliszy Kodaka. Koniecznie sprawdźcie, czego możecie się spodziewać!

Szara Eminencja

Inspirowana wszystkim tym, czym jest miasto – betonem, metalem, szkłem, asfaltem i światłem, kształtującymi pozorną strukturę. Dawid porównuje je jednak do labiryntu, dżungli, nieokreślonej otchłani.

Wystawa Szara Eminencja

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Kawałki życia zapisane w kadrach – od symbolicznego gestu kierowcy autobusu, przez wieczorne blaski miasta, po PRLowską meblościankę i dziesiątki ludzkich spojrzeń i uśmiechów.

Wystawa Szara Eminencja

Wystawa Szara Eminencja

Na czym więc polega istota Szarej Eminecji? To autorski reportaż, który syntezuje miejską złożoność w niezidentyfikowaną całość. Trwający ponad dekadę projekt, zyskuje całkowicie otwartą konstrukcję. Zatrzymane w czasie młode, stare, smutne, szczęśliwe osoby, brutalistyczne budynki, kiczowate wnętrza,  niekończący się monolog ulicznych wyznań to tylko część wystawy. Zatopione w czarno-białych barwach lub wchodzące lekko w sepię, podkreślają nieskończoność kosmosu ulicy.

Wystawa Szara Eminencja

Wystawa Szara Eminencja

Zobacz też: Ola Bodnaruś: See My City

Ola Bodnaruś: See My City

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News