Win:Win – szósta odsłona wernisażu psich portretów Michała Torzeckiego

kolorowe rysunki psów Michała Torzeckiego

Michał Torzecki i Daftcode ponownie zapraszają na otwarcie akcji charytatywnej pod hasłem „Sztuka pomagania zwierzakom”. 27 sierpnia będzie można kupić zdjęcia psów ze schronisk i kociąt w Centrum Praskim Koneser, poznać osobiście czworonożnych przyjaciół i rozpocząć proces adopcji. Zebrane pieniądze zostaną przekazane do schroniska Viva w Korabiewicach.

Win:Win czyli podwójne zwycięstwo

Win:Win to wspólna inicjatywa Michała Torzeckiego i firmy Daftcode. Od 2016 roku, Torzecki rysuje wyjątkowe portrety psów ze Schroniska Korabiewice Viva. Goście imprezy będą mogli nie tylko zakupić obrazek, ale także osobiście poznać psa i rozpocząć proces adopcji. Dodatkowo, każdy adoptujący otrzyma w prezencie portret swojego nowego zwierzaka. Tak więc, pies zdobywa nowy dom, a adoptujący wsparcie czworonożnego przyjaciela na całe życie.
husky stojący na tle swojego portretu
zdjęcia: materiały prasowe

Win:Win – atrakcje

Wernisaż odbędzie się w Centrum Praskim Koneser, w lekko odświeżonej formule. Torzecki i wolontariusze, spotkają się z gośćmi w sobotę 27 sierpnia w godzinach 15:00-20:00 w otwartej przestrzeni Placu Konesera. Ze względu na to, że wydarzenie będzie miało charakter festiwalu rodzinnego, organizatorzy zachęcają rodziców do przyjścia z dziećmi.

Poza kupnem obrazów i adopcją, goście będą mogli wspomóc schronisko także darowiznami lub poprzez zakup gadżetów – sitodruków, pinów, toreb czy kubków z charakterystycznymi mordkami psów. Dostępne będą wersje zarówno kolorowe, jak i czarno-białe.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Michał Torzecki
zdjęcia: materiały prasowe

,,Wierzę, że sztuka ma ogromną moc czynienia dobra, dlatego cieszę się, że już po raz szósty organizujemy z Daftcode Win:Win.” – komentuje Michał Torzecki. – “Sytuacja w polskim azylu zawsze była trudna, ale dodatkowo napięta przez inflację i wojnę na Ukrainie. Łącznie poprzednie edycje zebrały 187 000 zł, ale w tym roku jesteśmy pewni, że Polska pokaże, że zależy jej na losie bezdomnych zwierząt.”

Pamiętajcie, że imprezę nie można wprowadzać własnych zwierząt. Dlaczego? Organizatorzy nie chcą, aby psiaki dostępne do adopcji odczuwały jeszcze większy stres.

Zobacz też: Sztuka obserwacji oczami Oleksandry

https://hiro.pl/sztuka-obserwacji-oczami-oleksandry/

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News