Michał Torzecki, firma Daftcode oraz Psi Bufet zapraszają na wernisaż charytatywny pod hasłem „Sztuka pomagania czworonogom”. Tegoroczna, siódma edycja będzie zwieńczeniem wieloletniego cyklu wspierających psiaki ze schroniska charytatywnych wydarzeń.
Win:Win 7.0
Win:Win to wspólna inicjatywa artysty Michała Torzeckiego i firmy technologicznej Daftcode. Tym razem wernisaż odbędzie się 30 listopada w pięknej przestrzeni na ulicy Nowy Świat 63. Michał i jego goście malują portrety psich podopiecznych Schroniska w Korabiewicach Viva, które następnie warszawiacy mają szansę podziwiać podczas wyjątkowego wernisażu.
Goście wydarzenia mogą nie tylko nabyć obrazy, ale także poznać psiaki osobiście, a nawet rozpocząć ich proces adopcyjny. Co więcej, każdy adoptujący otrzymuje w prezencie portret swojego nowego pupila. Stąd właśnie nazwa Win:Win – psy z Korabiewic wygrywają pomoc finansową i nowe domy, a wspierający czworonożnych przyjaciół na całe życie. Dodatkowo dzięki zaangażowaniu partnerów na wernisażu można będzie kupić gadżety z psimi podobiznami, czy też wziąć udział w loterii. Wszystkie zebrane środki trafiają do schroniska, dla którego szczególnie w okresie zimowym finansowe wsparcie jest bardzo potrzebne. Przez 6 edycji zebraliśmy już łącznie ponad 220 000 zł!
Jak mówi Irena Kowalczyk-Ornowska ze schroniska w Korabiewicach:
Widzimy jak wernisaż ma ogromny wpływ na promocję adopcji psów. Dodatkowo psy na event dobierane są tak żeby faktycznie czuły się dobrze z ludźmi, mieli odpowiednich wolontariuszy, którzy dbają o ich komfort i bezpieczeństwo, które są dla nas najważniejsze. Dajemy tym psom szansę, której nie miałyby bez takich eventów. Dzięki tej akcji wiele psów znalazło swój bezpieczny dom.
Film podsumowujący z zeszłorocznej edycji: Win:Win 6.0 – wernisaż charytatywny Michała Torzeckiego
O artyście
Michał Torzecki jest polsko-amerykańskim artystą młodego pokolenia. Przez pierwsze 20 lat życia wychowywał się w Nowym Jorku, Chicago i Los Angeles. Po przyjeździe do Polski ukończył studia w Europejskiej Akademii Sztuk na Wydziale Malarstwa. W 2007 roku obronił dyplom w pracowni prof. Franciszka Starowieyskiego. Zaraz po obronie został asystentem profesora i pracował z nim aż do śmierci mistrza. Swoje prace wystawiał w Warszawie, Krakowie, Londynie i Nowym Jorku.
Artysta od lat łączy sztukę z dobroczynnością. W 2014 roku odbyła się wystawa „Zagrożone gatunki zwierząt” we współpracy z Fundacją WWF Polska, a dwa lata później – pierwsza edycja wystawy Win:Win we współpracy z Fundacją Azylu pod Psim Aniołem.
O Daftcode
Daftcode to grupa technologiczna napędzana przez analityczne podejście do biznesu. Operując w modelu venture building, tworzy, rozwija i inwestuje w startupy m.in. w takich dziedzinach, jak Deep Tech, Cyber Security, Blockchain, Fin Tech czy Insur Tech. Daftcode stworzył już kilkanaście spółek technologicznych (m.in. Nethone, Skriware, Straal czy Indoorway) i dokonał 6 inwestycji VC (m.in. Booksy, Tylko i Sie.Jemy).
Firma oferuje budowanym u siebie startupom pełne wsparcie techniczne i biznesowe, co pozwala im sprawnie wejść na rynek i szybko rosnąć. Daftcode pracuje z indywidualnymi założycielami startupów, zespołami na wczesnym etapie rozwoju, ale też z istniejącymi już podmiotami, które poszukują finansowania lub wsparcia w komercjalizacji i skalowaniu biznesu. Więcej informacji dostępnych jest na stronie daftcode.com.
O Psi Bufet
Psi Bufet to polski startup oferujący spersonalizowaną świeżą karmę dla psów z dostawą prosto pod drzwi klientów. Oferowane karmy są zbilansowane i ugotowane ze świeżych i naturalnych składników Human Grade oraz stworzone przez Olgę Lasek – specjalistkę w dziedzinie żywienia psów. Karma jest indywidualnie porcjowana, hermetycznie pakowana i wysyłana do klientów w całej Polsce.
Jak działa Psi Bufet?
Poprzez internetową platformę www.psibufet.pl marki klienci mogą dopasować posiłki dla swoich psów do ich indywidualnych potrzeb. Użytkownik odpowiada na kilka pytań dotyczących wagi, aktywności oraz alergii pupila, a dedykowany algorytm stworzy dopasowaną dietę. Oferowane karmy spełniają normy Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Karm dla Zwierząt Domowych (FEDIAF), nie zawierają konserwantów, sztucznych utrwalaczy ani zboża. Karma jest wysyłana do klientów w całej Polsce w cyklach od 2 do 4 tygodni, w modelu subskrypcyjnym.