Strajk Kobiet Fotoreportaż. Kacper „Katz” Kosiński

Strajk Kobiet Fotoreportaż
Fotoreportaż ze Strajku Kobiet. Nie wiemy co chciał osiągnąć Kaczyński wprowadzając w czasie pandemii zmiany w prawie aborcyjnym. Być może po niedawnym rozłamie w koalicji chciał odzyskać pozycję lidera. Zapewne spodziewał się protestów, ale ich skala wymknęła się spod kontroli. W orędziu przypominającym wystąpienie generała Jaruzelskiego z czasów stanu wojennego wezwał do obrony Polski. Takich protestów nie było w Polsce od dawna. Demonstracje odbyły się w Warszawie, a także w ponad 150 miastach. Do czego jeszcze posunie się człowiek, który zachęca kiboli do walki z kobietami? Strach pomyśleć. Jedno jest pewne: Jarosław Kaczyński dawno stracił umiar, a teraz również kontakt z rzeczywistością. 
Fotoreportaż wykonany w trakcie protestów w Warszawie 30 października 2020. Demonstracja liczyła według danych policji 80-100 tysięcy osób. Główne siły policji oraz wojska zostały skierowane do ochrony kościołów, których nikt nie atakował oraz prywatnego domu Jarosława Kaczyńskiego. W wielu miejscach doszło do ataków narodowców i kiboli na pokojową demonstrację. Strajk
Kobiet nie ustaje, a na stronie Strajk Kobiet znajdziecie dane o aktualnych działaniach i kontynuowaniu protestu!

Piątkowy strajk kobiet w liczbach

Komenda Stołeczna Policji oceniła piątkowy Strajk Kobiet w Warszawie jako bardzo spokojny, biorąc pod uwagę tak dużą liczbę uczestników. Szacowana przez policję liczba uczestników wyniosła 80-100 tysięcy. Zatrzymano 37 osób. 35 z 37 zatrzymanych to pseudokibice. Przy zatrzymanych policja znalazła pałki, gazy obezwładniające i dużą ilość petard. Strajki odbyły się także w ponad 150 pozostałych miastach polski.

Autor fotoreportażu

Kacper „Katz” Kosiński. @katz.kosinski Urodzony na początku lat dziewięćdziesiątych w centralnej Polsce. Dorastając na post-komunistycznym osiedlu ukształtował swoje poczucie estetyki w opozycji do jego siermiężnej architektury i wszechobecnej brzydoty. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Łódzkim ze specjalizacją socjologia, z której wyniósł zamiłowanie do fotoreportażu. Jako najważniejszy ze swoich celów określa autentyczność przekazu z częstym wykorzystaniem fotografii analogowej.
Strajk Kobiet Fotoreportaż
Strajk Kobiet Fotoreportaż
Strajk Kobiet Fotoreportaż
Strajk Kobiet Fotoreportaż
Strajk Kobiet nie będę trumną
Strajk Kobiet Fotoreportaż
maseczka wypierdalać strajk kobiet
Strajk Kobiet Fotoreportaż
moje ciało moja sprawa hasło strajk kobiet
pierdolę nie rodzę hasło strajk kobiet
polish horror story strajk kobiet
demonstrant z flarą strajk kobiet
jebać pis hasło strajk kobiet
Strajk Kobiet Fotoreportaż
Strajk Kobiet Fotoreportaż
Strajk Kobiet Fotoreportaż
Strajk Kobiet Fotoreportaż
jarek mamy twojego kota
pięść strajk kobiet
Strajk Kobiet Fotoreportaz Kacper Katz Kosinski Magazyn HIRO3 Strajk Kobiet Fotoreportaż. Kacper „Katz” Kosiński
strajk kobiet
Strajk Kobiet Fotoreportaż

Zobacz też: Plakaty w oknach i parasole na balkonach. Jak protestować w czasie pandemii?

Plakaty w oknach i parasole na balkonach. Jak protestować w czasie pandemii?

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News