Sneaker Of The Week #4

Krwisto czerwona kolorystyka to jeden z hitów tego sezonu. Po modzie na all black everything oraz all white everything przyszedł czas na czerwień. Yohji Yamamoto zaprezentował model utrzymany właśnie w tej wściekłej stylistyce. Samego projektanta nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Żywa legenda, mistrz czerni oraz jeden z najbardziej wpływowych ludzi w świecie mody.  Marka Y-3 to efekt jego współpracy z Adidasem.

Rydge Hi Top to but inspirowany koszykówką. Jego konstrukcja całkowicie zakrywa kostkę, chociaż bylibyśmy ostrożni w wychodzeniu w tym modelu na boisko. Użyte materiały to przede wszystkim świetnej jakości nubuk, skóra (zarówno zwykła jak i perforowana) oraz zamsz. Trzeba przyznać, że sam but prezentuje się niezwykle efektownie, jednak gdy zwrócimy uwagę na jakość wykończeń wtedy dostrzeżemy prawdziwe piękno. Podsumowując, perfekcja to drugie imię tego modelu. Zresztą czego innego można by się spodziewać po Panie Yamamoto?

 

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


SOW4

SOTW

SOW1

SOW2

SOW3

 

Tekst | Jakub Wróbel

Foto  | featuresneakerboutique.com

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News