Naga Kasia Stankiewicz w teledysku Skinny – “Their Lies Will Blind You”

Naga Kasia Stankiewicz Magazyn HIRO

Naga Kasia Stankiewicz. Świadomie użyliśmy klikbajtowego tytułu, żeby zwrócić waszą uwagę na piękny, wysublimowany teledysk do singla Skinny – Their Lies Will Blind You. Michał “Skinny” znany między innymi z duetu Skinny Patrini stworzył hipnotyczny, pełen ciężkiego elektronicznego brzmienia kawałek w stylu electro. Posłuchajcie jak Kasia Stankiewicz poradziła sobie z tak wymagającą materią muzyczną.

Their Lies Will Blind You

Utwór “Their Lies Will Blind You” jest singlem zapowiadającym drugi solowy album Skinny’ego, “Lust”. Motoryczna produkcja artysty przesiąknięta elektroniką, potężnymi beatami i wyśrubowanym basem skontrastowana została z zarówno delikatnym i kojącym jak i podszytym pewnością i pełną świadomością każdego słowa, wokalem Kasi Stankiewicz (Varius Manx, Stankiewicz). Zabieg ten koresponduje z ładunkiem emocjonalnym zawartym w tekście.

Kasia Stankiewicz Magazyn HIROMichał Skinny

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Wolność kobiet i ich prawo wyboru

Skinny: “Tekst do utworu “Their Lies Will Blind You” to moje spojrzenie na problem wolności kobiet i ich prawa wyboru. Napisałem ten utwór z perspektywy nienarodzonego dziecka, które niekoniecznie pragnie przyjść na świat. Dziecka, które w tylko sobie znany sposób wie, że przestrzeń, którą ma w przyszłości powitać totalnie mu nie sprzyja. Ma po prostu chcieć mieć możliwość wyboru momentu, w którym wszystko i wszyscy będą na jej/jego przyjście gotowi – zarówno ono jak i jej/jego rodzice, ale przede wszystkim świat, który na ten moment taki wybór odbiera. Z drugiej strony mamy również matkę, która nie prosi o modlitwę zaślepionych tak zwaną wiarą ludzi, ponieważ to powinien być wybór i decyzja jej i ich bliskich. Prawdziwa wiara polega przecież na wybaczaniu, więc jest pewna, że ten Bóg, którym straszą ją za życia, po śmierci na bank jej wybaczy… i nie tylko jej, bo nie jest jedyna w kolejce.”

Zapowiedź zbliżającego się albumu “LUST”

Drugi solowy album Skinny’ego będzie sporym powiewem świeżości na polskim rynku muzycznym. Piękne, naładowane niezwykłym ładunkiem emocjonalnym, ballady przywołujące na myśl najlepsze momenty z okresów świetności Placebo czy Sneaker Pimps przeplatane energetycznymi utworami spod znaku Depeche Mode oraz masywne, industrialne brzmienia budzące skojarzenia z twórczością Trenta Reznora, a wszystko skomponowane i wyprodukowane przez jednego artystę – Skinny’ego, który swoim charakterystycznym I charakternym stylem wprowadza z każdym swoim albumem nową jakość na krajowej scenie muzycznej. Na płycie, prócz Skinny’ego i Kasi Stankiewicz usłyszymy również Łukasza Luka Jeleniewskiego (Lipali) i Piotra Radzio jak i również niezwykle utalentowany duet smyczkowy (Julia Ziętek i Anna Śmiszek-Wesołowska). Płyta, napisana, skomponowana i wyprodukowana przez Skinny’ego, została zmiksowana w gdańskim SelektaStudio przez Przemysława Popławskiego, a masteringiem zajął się Tom Meyer z hamburskiego studio Master And Servant.

Fanpage Skinny: https://www.facebook.com/skinnytheskinimin

okładka Skinny

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News