Piosenka o relacjach i teledysk stworzony zdalnie w czasie kwarantanny. Justyna Jary i Bonson “Być”

dziewczyna za zasłonką z koralików

Dwoje artystów poruszających się na co dzień w zupełnie innych stylistykach muzycznych połączyło siły by stworzyć niebanalną piosenkę o relacji dwójki bliskich sobie ludzi. Rozmowa, a w zasadzie nagrywanie się na pocztę głosową wzbudza emocje, znane wielu osobom, które choć raz zdecydowały się na telefon do swojego „ex”.

Klip do piosenki “Być” powstał w trudnych “czasach zarazy”. Twórcy współpracowali głównie online. Scenariusz i reżyseria jest dziełem Bogny Kowalczyk.
W teledysku wystąpił gościnnie aktor Adam Fidusiewicz, który swoje ujęcia nagrał samodzielnie w domu. Singiel zapowiada debiutancki solowy album Justyny Jary, którego premiera jest planowana na jesień tego roku.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Justyna Jary to wokalistka, autorka muzyki i tekstów, aktorka. Od wielu lat działa na niezależnej scenie muzycznej i teatralnej. Znana jest jako założycielka zespołu PompaDur, z którym wydała płytę “Krwawe Ballady”. Bonson, to wyjątkowo aktywny członek sceny rapowej, który na swoim koncie posiada siedem pełnoprawnych albumów oraz taką samą liczbę minialbumów. Doceniany nie tylko za niewątpliwy talent ale również za ogromną bezpośredniość i autentyczność.

Muzyka:
Justyna Jary – wokal / tekst
Bonson – wokal / tekst
Tomasz Boruch – gitara
Adam Grycan – beat, dzwonki, efekty
Wojciech Famielec – bas
Paweł Kałwak – wibrafon, syntezatory, realizacja nagrań, mix, master

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News