Megan Fox i Machine Gun Kelly. Burzliwa historia związku

Megan Fox i Machine Gun Kelly - historia związku
materiały prasowe, kadr z teledysku Bloody Valentine

Związki hollywoodzkich gwiazd budzą duże zainteresowanie opinii publicznej. Z wypiekami na twarzy śledzimy pełne wzlotów i upadków relacje celebrytów, którzy zapraszają media do swojego życia. W ostatnich tygodniach doszło do rozstania jednej z popularniejszych par amerykańskiego show-biznesu. Megan Fox i Machine Gun Kelly – poznaj historię ich związku! 

Kim jest Megan Fox? 

Megan Fox to amerykańska modelka i aktorka. W 2008 roku została wybrana najseksowniejszą kobietą świata przez czytelników FHM. W swojej karierze gościła na okładkach wielu prestiżowych magazynów modowych, tj. Allure, Cosmopolitan, Esquire, Glamour, Marie Claire, Harper’s Bazaar, Vanity Fair.

Megan Fox – początki kariery

Megan Fox pochodzi z amerykańskiego stanu Tennessee. Dorastała natomiast na Florydzie. Od piątego roku życia uczęszczała na lekcje śpiewu i tańca, a jako 13-latka rozpoczęła karierę modelki. W międzyczasie wygrała wiele konkursów piękności. Jej debiut aktorski to film familijny Wakacje w słońcu (2001) z bliźniaczkami Olsen w rolach głównych. Zagrała w nim Brianny Wallace – zepsutą dziedziczkę fortuny oraz główną rywalkę Alex Stewart (Ashley Olsen). Następnie pojawiła się w operze mydlanej Ocean Ave oraz kilku sitcomach, np. Siostrzyczki (2003) i Dwóch i pół (2004). 

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Megan Fox – gwiazda Transformers

Międzynarodową popularność przyniosły Megan Fox filmy z serii Transformers. Zagrała w dwóch pierwszych częściach tego kinowego hitu. Wystąpiła, także w teledysku do piosenki Eminema i Rihanny pod tytułem Love the way you lie. Do tej pory utwór uzyskał ponad 2,3 miliarda wyświetleń w serwisie YouTube. 

@runway_collections

#meganfox transformation from 2007 to 2022 #viral #fyp

♬ hung up _ backtothepast – ʙᴀᴄᴋ ᴛᴏ ᴛʜᴇ ᴩᴀꜱᴛ⚡️

Megan Fox i Machine Gun Kelly. Czy to dla niego porzuciła męża?

Megan Fox przez 10 lat pozostawała w związku małżeńskim z aktorem Brianem Austinem Greenem. Para doczekała się 3 synów: Noaha Shannona Greena, Bodhiego Ransoma i Journeya Rivera. W 2020 roku podjęli decyzję o separacji, a zaledwie kilka tygodni później aktorka ogłosiła swój  związek z Machine Gun Kelly.  Pojawiły się plotki, że Megan porzuciła dla niego męża. Z muzykiem poznali się w 2019 roku na planie  filmu Midnight In The Switchgrass, w którym zagrali główne role i mieli wiele wspólnych scen.  

Ich relacja od początku była bardzo intensywna. Jak przyznała w jednym z wywiadów aktorka, jej uczucie do Machine Gun Kelly jest wyjątkowe:

Kochanie go jest jak bycie zakochanym w tsunami albo pożarze lasu. […] Intensywność tej relacji jest przytłaczająca, a zagrożenie, jakie stwarza, jest tak potężne i piękne zarazem, że nie masz wyboru, jak tylko poddać mu się z szacunkiem i wdzięcznością.

Megan Fox i Machine Gun Kelly byli medialną parą

Od początku ich miłosnej relacji para dzieliła się poprzez social media swoim życiem prywatnym oraz ważnymi momentami ich związku. Zainteresowanie mediów było, więc ogromne. Często pozowali razem na ściankach i pozwalali się fotografować podczas publicznych wyjść, podsycając zainteresowanie opinii publicznej. 

Megan Fox wystąpiła w jednym z teledysków ukochanego, a konkretniej w klipie do piosenki Bloody Valentine pochodzącej z albumu Tickets to My Downfall. To podobno wtedy miał rozpocząć się ich romans. 

Pod wpływem partnera aktorka zmieniła swój image na bardziej rockowy. Jej styl ubierania stał się bardziej wyzywający. Zaczęła pojawiać się, także w towarzystwie największych amerykańskich celebrytów, chociażby Kourtney Kardashian i jej męża, członka punk rockowego zespołu Blink-182, Travisa Barkera. 

Ich zachowania mogły szokować

Para wielokrotnie szokowała opinię publiczną. Megan Fox w jednym z wywiadów wyznała, że zdarza jej się z Machine Gun Kelly pić nawzajem swoją krew.

To tylko kilka kropel, ale tak, od czasu do czasu pijemy swoją krew w celach rytualnych.

https://www.tiktok.com/@2surreal4u369/video/7193875379847761198

Innym razem opowiedziała dziennikarzom, że razem z ukochanym uczestniczyli w specjalnym rytuale. Wybrali się w podróż do Ameryki Południowej, gdzie spożyli ayahuasci. To psychoaktywna herbatka, która wywołuje  słuchowe i wzrokowe halucynacje oraz doprowadza organizm do innych niekontrolowanych zachowań, np. wymiotów.

Ta podróż dla każdego była inna. Ja drugiej nocy trafiłam do piekła, jak mi się wydawało, na wieczność. Świadomość tego, że to miało trwać wieczność, była dla mnie torturą, ponieważ nie miało początku, środka ani końca. 

Zaręczyny Megan Fox. Pierścionek, który rani

Para zaręczyła się na początku 2022 roku. Opublikowała nawet nagranie na Instagramie z tego ważnego wydarzenia. Megan Fox otrzymała od ukochanego oryginalny pierścionek składający się z dwóch kamieni. Został zaprojektowany przez Machine Gun Kelly oraz znanego jubilera Stephena Webstera.

 zaprojektowałem go razem ze Stephenem Websterem, aby składał się z dwóch: szmaragdu (jej kamień urodzenia) i diamentu (mój kamień urodzenia) osadzonych na dwóch magnetycznych pasach cierniowych, które łączą się, jak dwie połówki tej samej duszy formując niejasne serce, które jest naszą miłością.

@foxykells

megan fox talks about her engagement ring ?✨ #mgk #meganfox #fyp

♬ original sound – foxykells

Nie jest to jednak zwykły pierścionek. W przypadku zdjęcia go z palca odczuwa się ból, o czym wspomniał sam Machine Gun Kelly:

Pierścionki to w rzeczywistości ciernie […]   Więc jeśli spróbuje go wyjąć, to boli 

Czy Machine Gun Kelly zdradził Megan Fox?

W lutym 2023 roku Megan Fox zamieściła na swoim instagramowym profilu wymowne zdjęcie z fragmentem słów piosenki Beyonce. Utwór nawiązuje do romansu jej męża, Jay-Z. Aktorka usunęła, także zdjęcia z Machine Gun Kelly. W międzyczasie zaczęła obserwować Eminema, z którym jej były partner popadł kilka lat temu w konflikt. Zwieńczeniem tych wszystkich zachowań było zawieszenie konta na Instagramie. Od razu pojawiło się wiele spekulacji, co mogło być powodem takiego zachowania. Szybko okazało się, że ma to związek z Machine Gun Kelly, który prawdopodobnie dopuścił się zdrady. Aktorka miała odkryć prawdę, natrafiając w telefonie partnera na podejrzane SMS-y. 

Co dalej ze związkiem Megan Fox i Machine Gun Kelly? 

Podobno nie wszystko jeszcze stracone. Aktorka i muzyk zaczęli uczęszczać na terapię i próbują ratować ich relację. W międzyczasie Megan Fox realizuje kolejne projekty zawodowe i zdążyła nawet wrócić na Instagrama. Machine Gun Kelly nie publikuje w serwisie nowych treści, więc prawdopodobnie realizuje się artystycznie. Już w lipcu wystąpi, chociażby na tegorocznym Openerze. Być może do tego czasu jego relacja z aktorką odżyje na nowo?

KW

Zobacz też: Nazywał ją „miłością swojego życia”. Jaki był związek Freddiego Mercury i Mary Austin?

Nazywał ją „miłością swojego życia”. Jaki był związek Freddiego Mercury i Mary Austin?

 

 

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News