Fuck Cancer, czyli wygraj różowy kostium Deadpoola

Odkąd w 2016 roku Ryan Reynolds wcielił się w postać niesfornego superbohatera na miarę XXI wieku, świat zwariował na punkcie jego postaci. Dziś każdy może być Deadpoolem. Zdobycie deadpoolowego kostiumu, w niepowtarzalnej różowej wersji, nigdy nie wydawało się prostsze. I to wszystko w szczytnym celu.

Amerykańska organizacja non-profit Fuck Cancer skupia się na przeciwdziałaniu, wczesnym wykrywaniu i wspieraniu osób zaatakowanych przez raka. Ruch pragnie poprawić sytuację w zakresie zdrowia dla wszystkich, poprzez edukację, programy społeczne i eventy. Najnowszym pomysłem organizacji jest zaangażowanie Ryana Reynoldsa w zbiórkę pieniędzy. We wtorek aktor umieścił w internecie tweet, który w ciągu dwóch dni wyświetliło ponad milion osób.

W wideo promującym akcję Reynolds przedstawił kilka sugestii jak posługiwać się kostiumem w przypadku wygranej.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Każda darowizna daje szansę na wygranie ekskluzywnego różowego kostiumu. Więcej przekazanych datków pozwala na więcej punktów i tym samym otwiera dodatkowe możliwości wygranej. Przy minimalnej darowiźnie w wysokości 10 dolarów zwycięzca zgarnia 100 punktów. Darowizna w wysokości 1500 dolarów przynosi podpisany zestaw Deadpool DVD / Blu-Ray. Darowizna o wartości 5000 dolarów dostarcza spersonalizowaną wiadomość poczty głosowej nagraną przez Deadpoola.

Skąd pomysł na zaangażowanie postaci granej przez Ryana? Nietrudno zauważyć nawiązanie do fabuły samego filmu, w którym alter ego Deadpoola, czyli Wade Wilson miał raka. Sam Reynolds nie pozostaje obojętny na los osób zmagających się z chorobą. W 2016 roku zadedykował swoją nagrodę Critics’ Choice Award for Entertainer of the Year dwóm młodym fanom, którzy zmarli na raka.

To jest walka, w której każdy może być bohaterem – bez nadludzkich zdolności, peleryn i słabych kostiumów.

Wystarczy otworzyć serce. To co, licytujecie? Więcej informacji na stronie Omaze.

Tekst: Honorata Kostro

Deadpool2Omaze 01 Fuck Cancer, czyli wygraj różowy kostium Deadpoola

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News