Czy gdzieś jeszcze można obejrzeć filmy za darmo?

filmy za darmo

W ostatnim czasie pojawiło się na rynku mnóstwo platform streamingowych – wielu z nas subkrybuje ich co najmniej kilka, aby mieć sprawny i szybki dostęp do licznych filmów i seriali. Nie zawsze jednak sytuacja finansowa na to pozwala. Jeśli zastanawiasz się, gdzie jeszcze obejrzeć filmy za darmo, przychodzimy z pomocą.

Dowiedz się, w jakich miejscach możesz za darmo obejrzeć to, na co tylko masz ochotę. Możliwości jest zaskakująco dużo.

Rakuten TV – filmy za darmo

Rakuten jest dla wielu z nas aplikacją znaną wyłącznie z charakterystycznego przycisku na pilocie – nic dziwnego, bo nie cieszy się dużą popularnością w naszym kraju. Czasami jednak warto się zainteresować tą usługą – przede wszystkim dlatego, że istnieje tam zakładka filmy za darmo.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


filmy za darmo

Jedynym kosztem, jaki poniesiemy, jest konieczność obejrzenia reklam, ale to bezbolesny interes biorąc pod uwagę fakt, że znajdziemy tu produkcje takie jak Birdman, Cube 2, Fantastyczny Pan Lis, Za kilka dolarów więcej (i inne kultowe westerny) czy chociażby kiczowaty horror The Dentist (polecamy!).

35mm.online – gratka dla fanów polskiego kina

Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że istnieje miejsce w internecie oferujące dostęp do znacznej większości kultowych polskich produkcji – są to w całości filmy za darmo, więc nie musimy przejmować się ani kosztami, ani nawet koniecznością oglądania reklam.

A jakie propozycje oferuje ten serwis? Warto wymienić chociażby Dzień świra, Kingsajz, Niewinni czarodzieje czy Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz, ale również nieco nowsze, choć nieco bardziej niszowe polskie produkcje czy wybrane odcinki, to nie żart, Polskiej Kroniki Filmowej.

35mm

Mamy więc do czynienia z ciekawą inicjatywą mającą na celu propagowanie osiągnięć polskiej kultury i sztuki. Warto zajrzeć!

CDA

Twardy, niepokorny wojownik, który towarzyszył nam przez wiele lat i do tej pory działa dobrze – mowa oczywiście o CDA. Obecnie wprawdzie wybór darmowych filmów nie powala ze względu między innymi na kwestię praw autorskich, ale nadal można znaleźć starsze i nowsze filmowe hity, od obejrzenia których dzieli nas niekiedy tylko krótki blok reklamowy (choć ostatnio jest to i tak rzadsza praktyka, szczególnie w przypadku starszych dzieł).

CDA

Znaleźć możemy tu sporo ciekawych produkcji – Pulp Fiction, Skazani na Shawshank, Pachnidło, Smętarz dla zwierzaków, Szósty zmysł… wymieniać można naprawdę długo.

VOD.PL

Choć VOD to płatna usługa, możemy znaleźć w tej platformie również filmy za darmo. To nie są niestety kinowe hity czy blockbustery, ale jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie bez konieczności płacenia za subskrypcję. Warto odnotować, że przed seansem trzeba zapoznać się z reklamami, ale jest to, jak już ustaliliśmy, całkiem powszechna praktyka. I, trzeba przyznać, całkiem uczciwa.

vod.pl

Co znajdziemy na VOD.pl? Proszę bardzo: są to między innymi Lejdis, Listy do M., Mój biegun, Kosmiczny mecz czy Przygoda na Alasce. Wybór jest zatem komediowo-familijno-obyczajowy, który może niektórym przypaść do gustu.

POLSAT GO

Na stronie Polsat GO również znajdziemy filmy za darmo – jedynym warunkiem jest założenie konta, nie trzeba jednak wykupywać subskrypcji, a nawet jej okresu próbnego (sprytny tip, który jest często praktykowany, ale nie ma zbyt długiego terminu ważności.

polsat go

Oto co można obejrzeć na Polsat GO: Lapońska odyseja, Niepodległość, Taxi Teheran, Czarodziejska góra czy produkcje z uniwersum paradokumentu Policjantki i policjanci. Kino raczej niszowe i nie trafi do każdego, ale warto dać szansę.

YouTube

Wybór ten może wydać się nieco zbyt prosty, ale w praktyce większość z nas nie kojarzy YouTuba z oglądaniem pełnometrażowych produkcji. Jest to myślenie, jak się okazuje, absolutnie błędne, ponieważ na tej platformie znajdziemy nie tylko pranki czy rzewne commentary na temat pranków, ale też właśnie filmy za darmo.

Kanałów oferujących takie treści jest kilka, ale zasadniczo wystarczy wpisać cały film lub pokrewne hasło, aby przebierać w ich propozycjach. Najciekawsze, jakie znalazłem, to między innymi: Chłopaki nie płaczą, Katyń, Co gryzie Gilberta Grape’a, Psy i, uwaga, mój faworyt – Noc żywych żydów.

Zobacz także: Stare kreskówki – kiedyś to było!

Stare kreskówki – kiedyś to było! [10 bajek, które pamiętamy]

5/5 - (3 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News